Навигация+

Фото Х6

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:22

BMW X6 Х6 5.0 blackОвая |  DRIVE2

Спортивний позашляховик BMW X6 нового покоління (F16) як і раніше побудований на базі моделі X5, від якої він також успадкував основну частину дизайнерських рішень кузова, безумовно вказують на тісний родинний зв'язок. Однак за рахунок нюансів в деталях X6 виглядає агресивніше, як і має виглядати внедорожное спорткупе - саме так позиціонується «ікс-шостий». А ось дизайн інтер'єру повторює X5.

Незважаючи на збільшення габаритів і кількості обладнання, новий X6 виявився легшим попередника - в залежності від комплектації різниця на користь новинки коливається від 10 до 40 кг. Кузов нового X6 досягає 4909 мм в довжину (+32 мм в порівнянні з попередником), 1989 мм в ширину (+6 мм) і 1702 мм у висоту (+33 мм). Колісна база моделі залишилася колишньою - вона становить 2933 мм. З інших особливостей автомобіля можна відзначити ексклюзивні, спеціально налаштовані системи трансмісії, підвіски і рульового управління, наявність декількох варіантів двигунів, чотирьох опціональних пакетів адаптивної підвіски, системи повного приводу xDrive.

У список устаткування X6 в пакеті Prestige входять біксенонові фари, протитуманні фари, дзеркала з електрорегулюванням і обігрівом, 19-дюймові легкосплавні диски, електрорегулювання передніх сидінь (з пам'яттю водія), електропривод задніх дверей, шкіряна обробка салону, а також двозонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, мультифункціональний кермо спортивного типу в шкіряній обробці і з пелюстками перемикання передач, стереосистема з шістьма динаміками, навігаційна система Professional, система гучного зв'язку Hands-free Bluetooth з роз'єм м USB. Пакет Luxury додає адаптивні світлодіодні фари, легкосплавні диски іншого дизайну, розширені функції клімат-контролю, комфортні передні сидіння з електроприводом поперекової підтримки, двері з доводчиками і функцію «комфортний доступ», вентиляцію передніх і підігрів задніх сидінь, преміальну аудіосистему з 16 динаміками.


Похожие публикации