Навигация+

Фарбування дисків

Опубликовано Июль 8, 2017 – 12:03

Якісне фарбування порошковою фарбою можлива тільки при використанні спеціалізованого обладнання. В даному розділі ми пропонуємо послуги з порошкового фарбування литих дисків, фарбування центральній частині дисків, фарбування авто і мото дисків, порошкового фарбування металевих виробів.

Качественная покраска дисков автомобиля по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Послугою порошкового фарбування дисків користуються люди, які хочуть надати своєму автомобілю унікальний вид на тлі інших авто. Свіжий і незвичайний колір додасть Вашій машині ексклюзивний вид, а Вам додасть ентузіазму і настрою від кожної поїздки. Будь то щоденна поїздка на роботу або ж довгу подорож.

Також послуга порошкового фарбування коліс користується попитом у людей, які хочуть оновити вигляд своїх пошкоджених або старих дисків, так як стара фарба могла потьмяніти або якщо на диску утворилися відколи й подряпини.

Плюс до всього, для додання індивідуальності своїм дискам, для порошкового фарбування можна використовувати кілька кольорів. Ця послуга буде називатися порошковим фарбуванням в два і більше кольорів.

За допомогою порошкового фарбування можна, як повністю змінити колір своїх автомобільних дисків, так і просто повернути новий вид залишивши колір колишнім.

Крім фарбування дисків, ми надаємо послуги з фарбування металевих виробів, таких як: рами від велосипедів, радіаторів опалення, металевих частин двигуна автомобіля і мотоцикла і багато іншого.

Технологія предпокрасочную підготовки Thomi Felgen включає в себе розм'якшення і видалення наявної фарби, правку дисків (при потребі), шліфування, хроматирование і деякі інші етапи. Така підготовка не має недоліків, властивих піскоструминної обробці.

Фарбування дисків в 2 і більше кольорів, нанесення логотипів, ініціалів, брендів на диски ми здійснюємо також за допомогою порошкових фарб за спеціальною технологією.

При предпокрасочную підготовці за нашою технологією ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО дробостр. Під час нашої підготовки дисків до фарбування забираються всі дрібні відколи й подряпини, після чого наноситься лакофарбове покриття і диск стає як новий.

Фарбування мото дисків в 2 і більше кольорів, нанесення логотипів, ініціалів, брендів на диски ми здійснюємо також за допомогою порошкових фарб за спеціальною технологією.

Під час локальної фарбування дисків використовуються в основному акрилові або рідкі фарби, які дозволяють максимально наближено підігнати колір до рідного кольору дисків.

Пофарбувати порошковою фарбою можна алюмінієві ковпачки на диски, ковпаки виготовлені з іншого металу і ковпаки зі спеціального термостійкого пластика зі спеціальним позначенням на них.

Фарбування рами мотоцикла ми здійснюємо на сучасному і кращому обладнанні для порошкового фарбування: компанії Gema (Швейцарія).

Фарбування рами велосипеда ми здійснюємо на сучасному і кращому обладнанні для порошкового фарбування: компанії Gema (Швейцарія).

Порошкове фарбування батарей, фарбування радіаторів опалення, фарбування полотенцосушітелей. Унікальний спосіб зробити Ваш інтер'єр унікальним!

Використовувані в фарбування металовиробів порошкові фарби, і технологія їх нанесення забезпечують рівномірність фарбувального шару, виключаючи при цьому ймовірність появи патьоків і дефектів.

Використовувані в фарбування металовиробів порошкові фарби, і технологія їх нанесення забезпечують рівномірність фарбувального шару, виключаючи при цьому ймовірність появи патьоків і дефектів.

На нашому виробництві завжди в наявності близько 30-40 квітів фарби, ще 200 квітів порошкової фарби по каталогу RAL можна замовити і отримати на протязі двох-трьох днів.


Похожие публикации