Навигация+

Фарбування бамперів авто в Києві на СТО "Катрін"

Опубликовано Июль 30, 2018 – 22:58

В даний час всі сучасні автомобілі комплектуються пластиковими бамперами. Це обумовлено необхідністю зниження ваги авто і міжнародними вимогами до безпеки пішоходів. Але в процесі експлуатації автомобіля бампера з пластмаси дуже часто пошкоджуються. Варто навіть злегка притиснутися до високого бордюру або забору, як бампер не витримує навантаження і вмінается або тріскається. Навіть при незначному ДТП, як правило, бампер приймає весь удар на себе і розламується на шматки, особливо при низькій температурі. І після такої неприємності автомобіль втрачає весь свій привабливий вигляд. На щастя бампер автомобіля замінна деталь. Заміну переднього або заднього бампера вам виконають в будь-якому нормальному СТО. Однак на деякі моделі вартість нового бампера може бути дуже висока, і тоді, буває доцільніше відновити бампер, тим більше, якщо пошкодження незначне.

Сьогодні рекомендується всім замовити на сайті http://katrin-auto.kiev.ua ремонт и покраску бамперов авто в СТО "Катрин".

Відновлення бамперів і пластикових деталей авто після ушкоджень - складний і трудомісткий процес, що вимагає певних навичок та інструментів. Адже пошкодження завжди різні: подряпини, вм'ятини, сколи та тріщини, розриви і втрати частин пластика, відрив кріплення бамперів і деталей. Кожне таке пошкодження пластика вимагає свого технологічного процесу відновлення, ступеня складності і часу, витраченого на ремонт і відновлення колишнього зовнішнього вигляду і міцності.

У Києві дуже багато пропозицій щодо ремонту бамперів за низькою ціною. Тому замовити ремонт бампера не складе труднощів. А ось чи буде такий ремонт якісний, це вже інше питання. Тільки спеціалізовані автосервіси, що використовують передові технології ремонту бамперів можуть гарантувати, що відремонтований бампер прослужить вам довгий час.

Після ремонту бампера потрібно його фарбування. Тому, щоб уникнути нюансів, краще звертатися в спеціалізований сервіс, де займаються фарбуванням автомобілів.


Похожие публикации