Навигация+

Ефективно засіб для схуднення.

Опубликовано Декабрь 1, 2017 – 18:55

Ефективно засіб для схуднення.

Містить комплекс PhytoSlim-7, що поєднує активні натуральні компоненти.

Насичений есцином і екстрактом рожевого перцю для потрійного моделює дії.

Бореться з жировими відкладеннями і запобігає їх утворення.

Володіє дренажним дією.

Відомий результат помітний вже після 7 ночей.

Робить фігуру більш стрункою і підтягнутою.

Застосування: наносите щовечора протягом 7 днів масажуючи круговим способом.

Целюліт - це зміни в підшкірно-жирової клітковини, що ведуть до естетичним дефектів у вигляді нерівності шкірних покривів. Пов'язано це з порушеннями процесів обміну речовин і застійні явища в кровоносній і лімфатичній системі, які ведуть до втрати еластичності шкіри і неправильного розподілу жирових клітин. Завдання масажу полягає в тому, щоб зняти застійні явища в організмі, поліпшити кровообіг і нормалізувати обмінні процеси, підняти тонус м'язів, стимулювати вироблення спеціальних речовин, які відповідають за пружність і еластичність шкіри.

Найбільший ефект досягається при комплексному впливі: масаж із застосуванням спеціальних антицелюлітних кремів і обгортанні. Важливо пройти повний курс масажу, який складається з 10-15 процедур.

Поява целюліту:

Гормони і генетика відіграють дуже важливу роль в утворенні целюліту. Якщо у членів Вашої родини є целюліт, то є ймовірність того, що Ви теж зіткнетеся з цією проблемою. Деякі жінки помічають початок появи целюліту з статевим дозріванням. У інших він з'являється після вагітності. Зміна ваги, місцеві травми, сонячні промені, спосіб життя та інші фактори також відіграють важливу роль у розвитку та освіті целюліту.

Нещодавно наука дала нам зрозуміти, які процеси відбуваються в нашій шкірі і в організмі при появі целюліту. Є два зміни в шкірі, які головним чином відповідальні за появу даної проблеми.


Похожие публикации