Навигация+

Двоє обкурених робочих завдали заводу BMW мільйонний

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:32

Двоє обкурених робочих завдали заводу BMW мільйонних збитків
На початку березня на складальному підприємстві в Мюнхені мав місце безпрецедентний в історії BMW випадок порушення трудової дисципліни, в результаті якого довелося навіть на 40 хвилин зупинити конвеєр.

Єжов Андрій Онлайн-редакція

Інцидент стався в п'ятницю 3 березня в вечірню зміну. Як повідомляє німецьке видання Bild, приблизно о 22:40 за місцевим часом двоє робітників польського походження після планового перерви були виявлені своїми колегами без свідомості прямо на складальній лінії. Прибула на місце події бригада медиків констатувала у одного алкогольне сп'яніння (аналіз зафіксував в крові 1 проміле), другий, як з'ясувалося, брав амфетамін.

Незважаючи на «підігріте» стан, обидва проте якийсь час успішно несли трудову вахту, однак під час чергового перекуру друзі вирішили, що називається, «догнатися» і вжили синтетичну курильну суміш. Вона і стала для них фатальною, обидва знепритомніли і своїм безглуздям, що спровокував хвилювання серед колег, змусили керівництво заводу на 40 хвилин зупинити конвеєр.

Як повідомляють представники заводу, простий може обійтися підприємству в мільйон євро. Збиток, ймовірно, пов'язаний не тільки з тим, що ритмічність виробництва була порушена, але і з потенційного ризиком отримання неякісної продукції - невідомо, в якому стані перш працювали ці два товариша. Обох, до речі, благополучно відкачали, але в компанії BMW вони, зрозуміло, більше не працюють.


Похожие публикации