Навигация+

Данабол в бодібілдингу

Опубликовано Ноябрь 30, 2017 – 08:56

Данабол в бодібілдингу раніше застосовувався для відновлення організму після курсу. На даному етапі він є найпопулярнішим та легко доступним стероїдів, який при правильному вживанні здатний за півтора місяці збільшити масу м'язів на десять кілограм.

Кипить выгоднокупить данаболдля бодибилдинга

Прояв основний ефективності препарату полягає в швидкості збільшення маси м'язових груп, внаслідок активного протеїнового синтезу.

Разом з цим відбувається збільшення силових показників.

підвищується апетит

Відбувається мінімальне спалювання жирів.

Зміцнюється кісткова система

Присутній слабкий андрогенний показник.

Цей стероїд вважається найпоширенішим в колах початківців бодібілдерів і силовиків

Збільшені дозування анаболічних стероїдів можуть викликати тимчасове безпліддя, атрофію яєчок і поява у чоловіків жіночих статевих ознак. Такі явища можливі при тривалому вживанні стероїдів і збільшеного прийому за один раз.

Нормальний чоловічий організм за допомогою яєчок виділяє тестостерон і виробляє сперму. Залоза внутрішньої секреції стежить за кількістю тестостерону в кровоносній системі людини. При низькому рівні вона виробляє гормони, тим самим змушує працювати яєчка виробляючи більшу кількість тестостерону.

Організм веде контроль над кількістю тестостерону потрібного для виробництва чоловічого сім'я і підтримки статевих ознак. При вживанні данабол заліза визначає підвищену кількість стероїдів і тоді припиняється вироблення тестостерону.


Похожие публикации