Навигация+

Чим пофарбувати стіни на кухні?

Опубликовано Декабрь 13, 2019 – 21:42

Мабуть, кожен, кому доводилося самостійно ремонтувати кухню, задавався питанням: що зробити зі стінами? У цьому приміщенні вони піддаються жорстокому пресингу: краплі жиру, водні бризки і перепади температур роблять украй негативний вплив. Це призводить до того, що ремонт доводиться переробляти частіше, ніж в інших частинах квартири. А багатьом це не до душі. Тому до вибору типу обробки стін кухні слід підходити відповідально.

Вы можете посмотреть каталог гаек здесь, стоимость товара Вас пряитно удивит.

Найпопулярніші варіанти покриття для стін - це установка кахлю, фарбування і обклеювання шпалерами. Переваги і недоліки є у кожного. Установка кахельної плитки - процес досить довгий і дуже брудний. Шпалери (особливо, якщо вони не миються) на кухні не дуже практичні. Якщо ж необхідне недороге практичне і легко наноситься покриття, то слід віддати перевагу фарбуванню.

Зрозуміло, для кухні підійде не будь-яка фарба. Якщо класифікувати їх за типом поверхні, то можна виділити матові, глянцеві і напівглянсові. Для обробки кухні краще глянцеві фарби. Вони практичні, легко відмиваються, на них не сильно помітні краплі жиру, патьоки і інші забруднення. Крім того, глянець дозволяє візуально збільшити розміри приміщення. А це може бути дуже важливо, адже більшість кухонь в будинках радянської будівлі (та й не тільки) не відрізняються особливою просторістю.

Можна класифікувати фарби і за видами. Для обробки кухні найкраще підходять такі.

1. Водоемульсійні. У цього типу фарб кілька переваг: вони швидко висихають (буквально за пару годин), не мають різкого запаху, легко наносяться, легко відмиваються з рук і одягу, є гіпоалергенними. Важлива особливість - вони розчиняються водою. Відповідно, немає потреби купувати спеціальні розчинники. Також водоемульсійні фарби легко колеруются, досить додати в розчин відповідний пігмент.

2. Алкідні. Ще один непоганий варіант. Такі фарби легко протистоять підвищення вологості і температури (а це самі згубні впливу, які є на кухні). Пофарбувати ними можна не тільки стіни, але і підлогу, і навіть стеля. Відмінне комплексне рішення за доступною ціною.

3. Епоксидні. Цей вид фарб трохи дорожче перших двох, але зате він має більшу вологостійкість. Фарбування таким матеріалом гарантує дуже високий термін служби покриття. Що цікаво, ця фарба тримається на стінах навіть довше, ніж середній проміжок між ремонтами в квартирах росіян.

Який би тип фарби не був обраний, особливу увагу потрібно звертати на якість і технології її нанесення. Адже непрофесійне фарбування здатне звести нанівець всі переваги того чи іншого матеріалу.


Похожие публикации