Навигация+

Чіп-Тюнінг Bmw 325I E90

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:21

Чіп-тюнінг і видалення каталізатора BMW 3 E90

«Бережись автомобіля» або «Бережися двигуна», - саме так деякі необізнані автолюбителі кажуть про BMW третьої серії в кузові E90 і E92. Вони ніколи не зрозуміють, чому багато їх «колеги» буквально закохані в авто і не хочуть пересідати на інший транспорт.

Як і будь-який представник трійки від баварського виробника, цей яскравий автомобіль надійний, але все-таки іноді потрібно ремонт БМВ в кузовах E90 седан і Е92 купе. До речі, це відбувається рідко, що і привертає увагу до авто різних поколінь. Якщо вже він потрібен, то краще, як кажуть, «знайти хлопців, які в цьому розбираються»!

Впевненість у надійності ремонту BMW E90 і E92

Не вірте тим, хто стверджує: БМВ купують ті, хто не рахує гроші. Утримувати машину, да так, щоб вона була в ідеальному стані, можна і нескладно. Головне, підійти до цього з розумом і баварської акуратністю. Запрошуємо вас в проектну майстерню SportKB. Ціни на ремонт BMW E90, звичайно, далеко не такі, як на інших німецьких виробників, але ви ж розумієте, що керуючи, наприклад, трешкой купе в кузові Е92, вас чекають зовсім інші:

• враження від водіння;
• володіння дорогою;
• ступінь захищеності.

Ми гарантуємо відмінний результат. Що потрібно для цього в Москві? Все просто: звертайтеся з питань діагностики, обслуговування, ремонту E92 до нас по телефону або в режимі онлайн, тому що:

• у нас працює команда справжніх шанувальників «баварця»;
• майстри зроблять все можливе, щоб ви більше не стикалися з проблемами.

Вибачте, але Ваш браузер не підтримує фрейми.

Дефектация проводиться в присутності автовласника або його довіреної особи. Робимо ми це для того щоб власник не сумнівався в рентабельності майбутніх ремонтних заходів. Може знадобитися:
• заміна вузлів, агрегатів, систем в зборі;
• перебирання з частковою заміною комплектуючих;
• поетапний ремонт АККП БМВ E90, потім зчеплення, вихлопної системи, ремонт двигуна БМВ 3 серії в кузові купе з індексом Е92 і так далі.


Похожие публикации