Навигация+

Bmw Німеччина

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:37

Музей BMW в Мюнхені розташовується біля будівлі штаб-квартири автогіганта BMW, присвячений історії компанії і наочно демонструє всі етапи розвитку виробленої нею техніки: від перших моделей до найсучасніших розробок.

Окрема будівля музею BMW зведено до початку Олімпійських ігор 1972 року, що проводилися в Мюнхені.

З 2004 до середини 2008 року музей знаходився на реконструкції, в цей час деякі експонати були доступні на виставковому майданчику комплексу.

За рахунок відкрився нового павільйону музею загальна виставкова площа склала близько 5000 кв. м. Зали відрізняються технічною оснащеністю і сучасним дизайном, інтерактивної насиченістю. Футуристична в плані архітектури будівля спроектована Карлом Шванцер. На даний момент музей BMW є найвищим музейним будівлею в Мюнхені (40 метрів).

Щорічно музей BMW приймає приблизно 250 тисяч відвідувачів, він зберігає позиції третього за популярністю мюнхенського музею.

Ціни на квитки в музей BMW

  • Повний квиток - 10 EUR;
  • Пільговий (для дітей 6-18 років, студентів до 27 років, пенсіонерів, інвалідів та ін.) - 7 EUR;
  • У складі груп (мінімум 5 чоловік) - 9 EUR.

Придбані квитки дійсні протягом п'яти годин після підтвердження. Діти до 14 років не допускаються в музей без супроводу дорослих.

Аудіоекскурсія по музею доступні на наступних іноземних мовах: англійській, китайською, французькою, італійською, російською, іспанською.

Режим роботи музею BMW в Мюнхені

Будівля BMW Welt відкрито з понеділка по суботу з 7:30 до півночі, в неділю - з 9:00 до півночі.

Години роботи виставки в BMW Welt: щодня, з 9:00 до 18:00.

Експозиція BMW Museum доступна з вівторка по неділю з 10:00 до 18:00. Останні відвідувачі допускаються в музей за 30 хвилин до закриття. Щопонеділка і в святкові дні (24 - 26 грудня, 31 грудня та 1 січня) музей закритий.

Як дістатися до музею BMW в Мюнхені

Музей автомобілів BMW розташовується на північ від центру Мюнхена, у Олімпійського парку. Добиратися до нього найзручніше на метро - про станції Olympiazentrum. Також в якості транспорту можна розглядати міські автобуси, які прямують до однойменної зупинки.

Багатоповерхова автостоянка музею - платна. Вартість стоянки - по 2 EUR за годину або 15 EUR за добу.

Як доїхати до музею BMW в Мюнхені з аеропорту

Маршрут від аеропорту зрозумілий і не дуже витратний: доїхати вийде на міському транспорті і лише з однією пересадкою. Для цього від аеропорту потрібно сісти на міський поїзд (S1 або S8) до центральної площі - Марієнплац. Наступний крок - пересісти на площі на метро (гілка U3) до Олімпійського парку Мюнхена (станція називається Olympiazentrum).


Похожие публикации