Навигация+

Забавні картинки-дематоватори

Опубликовано Март 11, 2018 – 15:23

Забавні картинки-дематоватори радують нас вже кілька років. Звідки вони з'явилися і чому отримали таку назву?

Демотиватори - винахід 21 століття. Грубо кажучи, це пародії на мотиваційні плакати, які очевидно нудні і неправдиві. Що зазвичай зображується на мотиваційних плакатах? Не можна пити - це погано. Не можна курити - це здоров'ю шкодити. Треба посилено працювати і тоді чогось доб'ешся. 

Самые крутые демотиваторы на самые разнообразные тематики на лучшем развлекательном портале бесплатно и без регистрации.

Демотеватори в саркастичної формі висміюють такі твердження - працювати, то ти працюєш, кажуть вони, тільки поки ти працюєш, хто твій начальник поїхав на Балі. І т.д. Незабаром демотеватори вже перестали нести формат пародії мотиваційних плакатів, а стали висміювати будь-які твердження суспільства, які побутують серед нас.

Демотеватори мають впізнавану форму - це зображення, укладену в чорну рамку з білою підписом-слоганом внизу. Зараз демотиватори вважаються стійким інтернет-мемом. Зараз в інтернеті є безліч інтернет-ресурсів, на яких зібрані величезні колекції демотеваторов.

Ще пару десятиліть тому ніхто б не подумав, що можна приділяти багато часу інтернету, практично жити в ньому. Але зараз більшість людей використовують його для роботи, щоб поспілкуватися з друзями, дізнатися останні новини. Саме з інтернету можна найшвидше дізнатися актуальні речі.

А що ж актуально на сьогоднішній день? Що викликає інтерес у відвідувачів інтернету? Зараз більшу популярність набрали такі явища як демотиватори, меми, мотиватори, Едвайс, і немає жодного користувача інтернету, який хоч раз не бачив їх. Ці поняття поширилися дуже швидко, та й зайняли свою нішу у всесвітній павутині досить міцно. Якщо судити на перший погляд - вони всі є картинками або фотографіями і особливої різниці між ними немає. Але це не зовсім так. Зараз ми розберемо, що між ними спільного і чим вони відрізняються.

Першими з'явилися мотиватори. Стандартно вони виглядають як картинки або фотографії в світлій, найчастіше в блакитний, рамці. Під картинкою, на блакитному тлі, написаний будь-якої мотивуючий (надихаючий, що спонукає) гасло і його пояснення. Наприклад, більшість релігійних гасел, гасел проти куріння, алкоголю або абортів роблять саме в вигляді мотиваторів. Мотиватор має філософський підхід і смислове навантаження, призначений для наочної агітації.


Похожие публикации