Навигация+

Як Розшифрувати Bmw

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:25

Що означають індекси BMW - Колеса.ру

За попередніми даними, новий спорткар буде називатися BMW M4 CS (абревіатуру можна розшифрувати, як Competition Sport). Строго кажучи, у баварців вже є однойменне купе, але його розробили спеціально для ринку Іспанії і побудували лише 60 екземплярів. Зараз же, схоже, йдеться про глобальну моделі.

Судячи з усього, M4 CS отримає помітні відмінності від побратимів по сімейству - в першу чергу, масштабний спойлер на кришці багажника, передній спліттер, нові колісні диски і карбонові гальмівні механізми, а також доопрацьовану оптику.

Про силовій установці нового купе поки нічого не відомо. Імовірно, потужність мотора BMW M4 CS буде середньою між 450 к.с. (Результат установки на стандартний двигун опционального пакета Competition Package) і 500 к.с., якими володіє BMW M4 GTS. Найімовірніше, новинку позбавлять найсуворіших опцій, якими володіє GTS - наприклад, на це купе навряд чи встановлять систему упорскування води в мотор, каркас безпеки і карбонові крісла. Крім того, BMW M4 CS з високою часткою ймовірності збереже задній диван і щодо комфортну підвіску.


Похожие публикации