Навигация+

Як купити спліттер

Опубликовано Июнь 17, 2017 – 19:06

Перш, ніж купити спліттер в Україні, необхідно розібратися, що ж це таке. Сплиттером називають спеціальний пристрій, що розділяє що надходить на нього сигнал. У нашому інтернет магазині ви зможете купити HDMI і VGA спліттер, ціна якого вас порадує, і завдяки якому можна розвести відеосигнал відразу на кілька моніторів. Зв'язок між пристроями в системах здійснюється завдяки HDMI кабелів, які ви також зможете купити у нас в інтернет-магазині. Підсилювачі сигналу вбудовані в передають і приймають пристрою, завдяки чому кабель дає відмінну якість і запобігає будь-які перешкоди. Поява в мережі HDMI спліттера не погіршує якість зображення, воно буде однаково чітким на будь-яких підключених моніторах або телевізорах.

Вы можете приобрести сплиттер стоимость,которого Вас приятно удивит.

Купити спліттер в Україні ви зможете в інтернет магазині Expert-Pro. Спліттер стандарту HDMI може мати різне кількістю виходів, маркований він 1хN. Таким чином, якщо на пристрої є напис 1х4, це означає, що ви будете мати можливість привести до нього один вхідний сигнал, а отримати 4 вихідних.

Спліттер купити в Києві або в люблм іншому місті України досить просто. Крім того, використання також відбувається без особливих проблем: до входу ви підключаєте передавальний пристрій, наприклад, ноутбук, а до виходів - монітори або ж телевізори.

HDMI спліттер, ціна якого буде вам відома, завдяки нашому інтернет-магазину, найчастіше використовується в різних торгових центрах, барах, клубах виведення однаковою картинки одночасно відразу на декількох екранах. Спліттер, ціна якого буде цілком прийнятна для того, щоб розвести, наприклад, сигнал від передавального пристрою по квартирі або будинку.

Купуючи спліттер, вартість якого може залежати від наступних моментів, необхідно знати ці моменти:

- підтримка різних версій HDMI;

- захист інформації від копіювання HDCP;

- видача інформації на всі виходи.

Спліттер купити в Києві або інших містах ви зможете в нашому інтернет-магазині Expert-Pro. Для роботи зі сплиттером вам не потрібен буде пульт дистанційного керування або ж будь-які інші подібні предмети. Сигнал з пристрою лунає на всі виходи з однаковою потужністю. При покупці вам слід також звернути увагу на наявність USB порту, який стане в нагоді для оновлення ПЗ.


Похожие публикации