Навигация+

​Як діє механізм обміну авто ключ в ключ з доплатою?

Опубликовано Май 4, 2018 – 18:25

По-перше, зупинимося на тому, що обмін транспортного засобу з пробігом найчастіше проводиться з доплатою. Найбільш поширена схема обміну така: клієнт купує новий автомобіль, але при цьому продавець в якості оплати бере старий автомобіль клієнта. При цьому особі, яке продає машину, доведеться здійснити доплату, якщо він набуває більш дороге транспортний засіб.

Обменять авто на новое Вы можете благодаря системе trade in на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Розглянемо поетапно, як відбувається процедура обміну:

Клієнт звертається в нашу фірму.

Потім він вибирає серед наших автомобілів або наших партнерів той, який хотів би придбати.

Наш менеджер-оцінювач оцінює стан автомобіля, який клієнт хоче продати нам.

На підставі експертної оцінки менеджер, пропонує максимально можливу ціну на транспортний засіб.

Якщо клієнта все влаштовує, то на наступному етапі, компетентні співробітники Маршал Авто визначають ту суму грошей, яку клієнт зобов'язаний доплатити фірмі, якщо він купує дорожчу машину. Або навпаки. Якщо особа, обмінює у нас автомобіль, змінює дорожчу модель на автомобіль дешевше, то доплату виробляє наша фірма.

Потім угода юридично оформляється, передаються гроші за автомобіль тій чи іншій стороні в залежності від умов обміну.

Чому краще всього обмінювати автомобіль в спеціалізованих фірмах?

Все дуже просто.

По-перше, це заощадить час клієнта на пошуки відповідного для нього варіанти обміну. У нас в одному місці зібрано широкий вибір машин як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

По-друге, всі документи оформляються тут же, що мінімізує ризики сторін, які можуть бути пов'язані з фінансовими або майновими втратами.

І, по-третє, салон не занижує ціни на б / у. Автомобіль клієнта, отже, виключена ймовірність того, що він продасть його за безцінь.

І, нарешті, по-четверте, у нас досить широкий вибір різноманітних моделей автомобілів, де практично будь-яка людина, який вирішив зробити обмін авто на авто, знайде машину своєї мрії.


Похожие публикации