Навигация+

​Як будуються будинки з sip-панелей?

Опубликовано Март 14, 2019 – 18:59

Будинки з sip панелей користуються великою популярністю серед населення, оскільки володіють великою кількістю переваг. Втім, для будівництва будинку з sip-панелей також потрібні певні знання і навички.

СИП (SIP) - панель

Як відбувається процес побудови таких будинків, ви зможете зрозуміти, перечитавши дану статтю.

Процедура будівництва такого типу будинків зовсім нескладна, тому більшість людей, що мають хоча б мінімальні будівельні навички, легко впораються з цим завданням.

Вы можете купить аккаунт для бизнеса на Drom с рейтингом купить недорого http://sweet-forum.ru/categories/drom/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

технологія будівництва

Будь-яка невірно встановлена деталь здатна порушити теплообмін усередині приміщення, що відразу ж зменшить значення всіх переваг даного матеріалу. Якщо ви вирішили проводити демонтаж панелей своїми руками, вам потрібно поетапно слідувати таким пунктам:

1) встановити обв'язувальний брус;

2) опрацювати панелі за допомогою бітумної мастики;

3) розкласти підлоги, встановити кріпильні деталі;

4) закріпити перекриття;

5) повторно укласти підлоги і виставити перекриття;

6) встановити дошки для опор, зверху яких розкласти sip-панелі;

7) розкласти і встановити покрівельні панелі;

8) викласти останній шар на підлогах;

9) з'єднати панелі з дахом і стінами;

10) виставити вузол на кутових перекриттях;

11) встановити панелі перекриття, внутрішні стовпи і перегородки;

12) налаштувати спеціальну кроквяну систему на даху і встановити на ній панелі.

Для досягнення бажаного результату необхідно ретельно вивчити кожен з перерахованих вище етапів або звернутися до професіоналів. Як правило, вартість будівельних робіт такого типу не надто висока, так як для неї не потрібна спеціальна техніка або додаткове оснащення, як при будівництві каркасних будинків. Після того як будуть завершені всі етапи робіт, можна починати робити зовнішню і внутрішню декоративну обробку будинку.

Якщо ви плануєте робити дах повністю з сендвіч-панелей, інсталяційний процес слід починати з одного краю, і поступово вибудовувати її уздовж коника. Після цього виставляються крокви і кріпляться за допомогою шурупів на мауерлат, де виставляються самі панелі.

Також потрібно зауважити, що за допомогою даних панелей можна побудувати прекрасну баню. При цьому її будівництво не займе у вас великої кількості зусиль, часу і коштів, хоча більшість людей все так же впевнені, що справжню баню обов'язково потрібно вибудовувати з колод.


Похожие публикации