Навигация+

Викуп авто

Опубликовано Июль 23, 2018 – 11:45

Існує безліч передумов, внаслідок яких кожному з нас, у кого в гаражі є машина може знадобитися. Авто буває на момент продажу несправним і аварійним, але може також опинитися в чудовому вигляді, але ось прийшла пора купувати нову легковик. У всіх цих випадках гостро питання про те, як якнайменше втративши в ціні і при тому з мінімальними витратами сил продати автомобіль.

Загальновідомий шлях реалізації авто, відмінно знайомий російським автовласникам, полягає в тому, щоб продавати свого транспорту на свій страх і ризик, тобто здійснювати регулярні поїздки на ринок або ж дати безліч оголошень. Даний вторований шлях вигідний тим, що дає можливість продати автомобіль за максимально можливою ціною. Однак ні для кого не секрет, яких витрат сил це зажадає від вас. Доведеться їздити на ринок, ходити з покупцями по гаражах, вистоювати довгі черги в ГИБДД і переносити ще цілий ряд витрат, та й вільного часу це заняття відніме занадто багато.

Набагато більш привабливим здається інший спосіб вдатися до тих, хто надасть таку послугу, як,. Однак і на цьому шляху перед вами постане вибір: куди саме найбільш вигідно звернутися? Всім відомо, що зараз на автомобільному ринку працюють офіційні дилери, які пропонують авто викуп за принципом або просто за гроші. Програма, як здається з першого погляду, надзвичайно зручна для того, хто хоче продати автомобіль - адже її принцип полягає в тому, що старий автомобіль приймається як частковий внесок за новий. Тобто ця система працює так, що ви приїжджаєте на старій легковій машині, а залишаєте офіс дилера на новенькому автомобілі, або, в іншому випадку вам відраховують за ваш колишній автомобіль гроші. Однак обов'язково треба мати на увазі, що при такому способі викупу ви серйозно втратите в плані грошей, - це само собою зрозуміло, що ваш транспорт в такій фірмі куплять набагато дешевше, ніж ви реалізували б його старим перевіреним способом - на ринку.

Таким чином, ціну, відповідну реальній вартості за ваш транспортний засіб вам тут не отримати. Та й саме обіцянку "приїхав на старій машині - поїхав на новій" часом не працює, у випадках, коли у викуповується машини є вади. Офіційні дилери нізащо не будуть викуповувати легковий автомобіль навіть з подряпинами,, а отже, і говорити нічого про значніші "травмах". Дилери запропонують спочатку провести ремонт автомобіля з тим, що ремонт оплатіть ви самі, і тільки потім погодяться ваш транспортний засіб викупити. Навіть якщо офіційний дилер і прийме машину з ушкодженнями, це обернеться тим, що за кожен вада він запропонує вам знизити ціну машини відповідно до розцінок на ремонтні роботи в техцентрі офіційного дилера. Розцінки на таких станціях дуже високі, таким чином, будь-яка подряпина вашої машини обійдеться вам так дорого, що з'ясується в результаті, що ви віддали свій транспорт, по суті, за безцінь. Отже, зручні умови, які обіцяє викуп автомобіля дилерами, тягнуть за собою серйозні фінансові втрати.

Не кращим виходом буде і продати автомобіль так званим перекупникам. Вони не реалізують машини самостійно, а отримують прибуток від перепродажу машин в автосалони. У зв'язку з цим перекупники постараються отримати прибуток за рахунок різниці, викуповуючи у клієнта авто за ціною, яка набагато нижча за реальну вартість, - як правило, відсотків на 10 - 15. Пошкоджені машини перекупники також однозначно не набувають.

Таким чином, найбільш вигідний варіант - пропонувати свою машину для викупу в такі автосалони, у яких викуп автомобіля є основною справою. У таких салонів є певний набір особливостей, які вигідно відрізняють їх і від так званих "перекупників", і від дилерів, які працюють за системою "старий автомобіль як частковий внесок за новий", тобто trade-in. Перше: продажем автомобілів вони займаються самостійно, використовуючи свої можливості збуту, тому прибуток їм приносить обсяг продажів. Отже, у таких автосалонів немає звички наживатися на різниці цін, і автовласникові такі салони пропонують за старе авто вигідну ціну. Далі: у подібних салонів завжди є своя ремонтна база, де ціни на всі види операцій набагато нижче, ніж на відповідних станціях, які знаходяться в розпорядженні офіційних дилерів. Таким чином, в цьому салоні ви можете продати автомобіль з ушкодженнями і вадами навіть якщо втрачено товарний вигляд. На власній станції майстри салону полагодять вашу автомашину, а потім продадуть за гідну ціну, а значить - ремонт не вдарить вас по кишені, незалежно від вад і пошкоджень автомобіля. Вельми зручно і те, що в автосалонах подібного типу, від клієнта тут не стануть через дріб'язкового вади настійно вимагати повної заміни істотної деталі. Чи не почуєте ви також строгих умов з таких питань, як, наприклад пробіг, марка автомобіля, рік випуску тощо - найрізноманітніші.


Похожие публикации