Навигация+

Вдало обраний настінний годинник на стіну

Опубликовано Март 31, 2023 – 07:09

НАСТІННІ ГОДИННИКИ — ЯК ВИБРАТИ?

Вдало обраний настінний годинник не просто допоможуть дізнатися час, перебуваючи в одній з кімнат. Вони можуть стати справжньою прикрасою інтер'єру, достойно доповнити дизайн вітальні, дитячої кімнати, тераси і навіть кухні. Не всі розуміють, як правильно вибирати модель, враховуючи особливості конкретної кімнати або самого годинникового механізму. Ви можете замовити та купити годинник на стіну за самою вигідною та доступною ціною.

Матеріали та механізми, що використовуються у виробництві настінного годинника

Найдоступнішими за цінами та різноманітністю настінним годинником є кварцові моделі. Слід зазначити, що вони точніші, ніж механічні. Але кварц і механіка мають свої переваги і недоліки.

Механічний настінний годинник гідно впишуться в класичний інтер'єр і забезпечить шикарну обстановку. Такий механізм забезпечує хід протягом багатьох років, якщо йдеться про справді преміальні вироби.

Електронні пристрої вимагають щонайменше уваги з боку користувача: вони йдуть точніше, а власнику потрібно лише періодично змінювати батарейку. Найчастіше елемент живлення служить щонайменше року. Енергоспоживання залежить від ваги стрілок та тип ходу (дискретний чи плавний).

Що стосується матеріалів циферблату, то у продажу легко знайти циферблати з:

металу;

кераміки;

дерева;

картону;

папери та навіть плівки.

Чим міцніший матеріал, тим більша вага та довговічність виробів. Паперові або картонні циферблати бояться вологи, тому їх не рекомендується вішати на терасі чи кухні, де підвищена вологість. Але при цьому такі моделі мають величезну перевагу: вони дуже легкі, тому повісити їх можна на звичайнісінький цвях, убитий у стіну.

Циферблати більшості кварцового настінного годинника закриваються зовні склом. Багато механічних моделей також забезпечені таким склом. Усього використовується три види скла: оргскло (акрилове), приладове та мінеральне. Акрил не дає натурального блиску скла, але не б'ється. Приладове скло дещо поступається в міцності акрилу, а найтендітніше - мінеральне скло. Але таке скло відштовхує пил і практично не дряпається.

Додаткові зручності

Одна з найпоширеніших помилок покупців — покупка годинника зі «сліпим» циферблатом. Це означає, що на поверхні циферблата надто багато символів чи зображень. За бажання дізнатися час побіжним поглядом видно все, що завгодно, крім стрілок. Звичайно, для дизайну в одній із кімнат це величезна перевага, але щоразу доводиться напружувати очі.

Деяких людей у нічний час дратує цокання кварцових моделей. Коли всі звуки вщухають, просто неможливо заснути під цей звук. Але цю незручність легко усунути — просто потрібно вибрати кварцовий механізм із плавним ходом, оскільки він безшумний. Що стосується механічного настінного годинника, то звук їх роботи набагато приємніший для слуху: таке цокання нікого не дратує.






Похожие публикации