Навигация+

​Вінілові наклейки на автомобіль - і вас точно помітять!

Опубликовано Апрель 7, 2018 – 19:10

Раніше, щоб змінити зовнішній вигляд свого автомобіля, було потрібно багато часу і коштів. На зміну раніше популярної аерографії прийшли вінілові наклейки на авто, що в рази дешевше попередника. Час виконання замовлення залежить від складності поставленого завдання, але, як правило, не потрібно більше кількох днів. В якості ще одного переваги перед аерографією можна відзначити легкість демонтажу плівки з кузова і нанесення нового малюнка.

Виниловые наклейки на авто - это оригинальное решение для Вашего авто, при помощи них Вы не только сможете спрятать все нюансы на кузове, но и сделать свою "ласточку" оригинальной.

Наклейки на авто  виготовляються зі спеціальної вінілової плівки, яка має підвищену міцність. 

Ми даємо гарантію на всі виконані роботи!

В нашій студії ми готові запропонувати Вам ряд послуг: - продаж вінілових наклейок будь-якого кольору, текстури і форми; - виготовлення наклейок на замовлення; - друк наклейок  на вашу макету; - наклейки на скло автомобіля; - наклейки на капот авто; - наклейки на бампер авто; - рекламні наклейки з логотипом; - друк наклейок на самоклеющейся плівці; - стікери на авто.

Реклама на автомобіль і вивіски.

В нашу спеціалізацію також входить брендування автомобіля: виготовлення наклейок з логотипом компанії, нанесення інформаційної реклами на будь-який вид транспорту. Факт не вимагає доказів: реклама - двигун торгівлі. Автомобіль з фірмовим малюнком і логотипом - стане прекрасною пересувний рекламою, яка приверне увагу величезної кількості потенційних клієнтів. Крім виготовлення наклейок на автомобіль, в нашій студії виконують друк рекламних матеріалів: вивіски будь-якої форми і розміру, самоклеючі наклейки на скло. Вивіска на вході - це обличчя компанії, саме вона створює перше враження. Студія - це професійний колектив, сучасні матеріали і новітня техніка для втілення самих незвичайних ідей.


Похожие публикации