Навигация+

Він Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:34

Він номер на 38 кузові!  - BMWLAND

Автомобілі BMW - сталевий німецький характер

Бренд БМВ ( «Баварські моторні заводи») став результатом об'єднання двох заводів, що займаються виробництвом двигунів для літаків. У 1923 році під маркою BMW виходить перший транспортний засіб - мотоцикл Р23. Дебют став успішним, тому до кінця 20-их фірма вирішує перейти на виробництво автомобілів. Емблема бренду у вигляді кола з чотирьох секторів символізує дві обертові лопаті, через які видно блакитне небо.

У 1929 році виходить модель Austin Seven 3/15 PS. Завдяки власним розробкам, модельний ряд стрімко розширюється. Уже в 1933 році з конвеєра сходить перший автомобіль з шестициліндровим двигуном. З тих пір німецький бренд міцно закріпився на ринку компактних спортивних авто з ексклюзивним дизайном. Після війни компанія довгий час випускає виключно мотоцикли. Тріумфальне повернення стало можливим тільки в 1962 році з виходом моделі середнього класу БМВ 1500. Через 4 роки під брендом виходить лімузин преміум класу. Сьогодні компанія робить основний упор на розробку екологічно чистих систем для двигунів внутрішнього згоряння. Таким способом автовиробник планує скоротити витрату палива.

Крім того, в BMW один з перших серед провідних автовиробників, хто розпочав випуск лінійки преміальних електромобілів. Зокрема, на останньому мотор-шоу у Франкфурті був представлений компактний хечбека марки i3. У рух автомобіль приводиться силовою установкою потужністю 170 к.с. Відмітки на спідометрі в 100 км машина досягає за 7 сек. Одного заряду вистачає, приблизно, на 130-160 км. Модель буде доступна і з гібридною установкою. Новинка викликала серед автолюбителів справжній фурор, що яскраво свідчить про початок нової ери в історії БМВ.


Похожие публикации