Навигация+

Тюнінг Підвіски Bmw E34

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:32

BMW e34 один з найпопулярніших автомобілів минулого століття. Варто відзначити, що і в наші дні баварський автомобіль дуже часто зустрічається на дорогах. Тому є дуже багато причин. Почнемо з історії появи легендарної «п'ятірки». Вона зійшла з конвеєра на 2 роки пізніше, ніж її основний конкурент - Mercedes-Benz в кузові W124. Хоча машини були і є донині конкурентами, загального в них немає практично нічого. Підвіска, мотор, поведінка на дорозі і навіть посадка - все у них різний.

Салон BMW e34

Не дарма кажуть, що БМВ - машина для водія. Посадка в ній дуже схожа на спортивну (напівлежачи), стеля низька, а торпеда трохи повернута в бік людини, який сидить за кермом. Бортовий комп'ютер, електрорегулювання сидінь і дзеркал, кондиціонер, підігрів сидінь - все це в ній є, незважаючи на значний вік. Залежно від комплектації можна отримати шкіряний салон, люк і інші «прибамбаси». Місця в п'ятірки вистачає як для передніх, так і для задніх пасажирів.

BMW e34Технічна частина 34-ї моделі

Лінійка моторів у BMW e 34 дуже різноманітна. Є як 4-х- так і 6-тіціліндровие двигуни об'ємом від 1, 8 (518) до 4, 0 (540) літра, з потужністю від 119 до 350 кінських сил. Якщо ж Ви вирішили купити собі старий автомобіль, тоді на 4-хціліндровие версії не варто звертати увагу. По-перше, вони дуже слабо їдуть, а по-друге, витрата у них практично такий же, як і на 6-тіціліндрових моторах. Найпопулярнішим вважається двигун об'ємом 2, 5 літра (М50) з потужністю 192 к.с. Реальний ресурс 6-тіціліндрових моторів близько 500 тисяч кілометрів, це з урахуванням агресивної їзди. Єдиний їхній недолік - це витрата палива (від 13-ти літрів і аж до 25-ти) і схильність до перегріву.

Якщо мотор перегріється, то ремонт обійдеться вам в солідну суму. Глушники - одна з болячок п'ятірки. У зв'язку з нашими зимами вони гниють і дуже швидко прогорають. Замовити глушники для іномарок можна на сайті компанії «GLUSHITELI-PERM». Взагалі, головна проблема автомобіля - це водії, які дуже часто не бережуть машину, вичавлюючи з неї максимум, а в разі поломки ремонтують незрозуміло де.

Підвіска у BMW e34 жорстка, зате управляється автомобіль дивовижно. Слабкими місцями (залежить від стилю їзди) можна вважати сайлентблоки і кермові наконечники. Вердикт такий: якщо знайти зберігся екземпляр, то після покупки він вас не підведе, приносячи тільки позитивні емоції.


Похожие публикации