Навигация+

Тюнінг Москва

Опубликовано Май 31, 2017 – 20:52

Тюнінг моточовни

З 20 по 22 травня в МВЦ «Крокус Експо» пройшла міжнародна спеціалізована виставка «Московське Тюнінг Шоу», яка в восьмий раз об'єднала автомобільні спільноти, тюнінг-ательє і талановитих майстрів - творців унікальних, що викликають захоплення машин!

Офіційний старт проекту дали: Ігор Козлов - багаторазовий чемпіон Росії з автоспорту, майстер спорту міжнародного класу, журналіст і голова журі «Тюнінг-параду»; Катя Кареніна - єдина в Росії дівчина-інструктор з екстремального водіння, теле- і радіоведуча, засновник академії водіння CARenina; Аркадій Злотников - заступник генерального директора АТ «КРОКУС», перший заступник директора МВЦ «Крокус Експо»; Олена Гуськова - директор виставки «Московське Тюнінг Шоу»; Олександр Кучеренко - засновник і головний організатор спільноти RTR Ready to Race.

70 компаній з Москви, Московської області, Санкт-Петербурга, Нижнього Новгорода, Володимира та інших міст Росії представили ексклюзивні розробки для створення неповторного автомобільного вигляду.

У цьому році «Московське Тюнінг Шоу» відвідали понад 30 000 чоловік - професіонали та експерти в області автотюнингу, любителі «прокачування», а також сім'ї з дітьми, школярі та підлітки, які бажають незабутньо провести вихідні.

Гості виставки гідно оцінили ефектні варіанти автотюнингу - як доступні всім шанувальникам індивідуального стилю, так і ексклюзивні зразки преміум-класу.

Наприклад, ательє Styling-Bull продемонструвало приклади широкого спектру послуг, що надаються: пошиття салону, забарвлення дисків, ламинацию карбоном, аквапрінт, тонування, слюсарний і кузовний ремонт , повне фарбування автомобіля і інші, причому на деякі види робіт надається довічна гарантія.

Компанія CBW пропонувала відвідувачам додати яскравих фарб на російські дороги, обклеюючи автомобілі різнокольоровими плівками, а найсміливішим - створити «зоряне небо» у власному авто.


Похожие публикации