Навигация+

Тюнінг Bmw в Німеччині

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:37

Огляд тюнінг ательє Mercedes, BMW, тюнінг мерседес, бмв

Тюнінг-ательє AC Schnitzer було засновано в 1987 році. У сферу інтересів фахівців потрапляють автомобілі BMW, Mini і Land Rover, а також мотоцикли марки BMW. Проекти ательє включають доведення шасі, установку випускних систем і легкосплавних дисків власної розробки, розробку унікальних аеродинамічних обважень і повну переробку салону з використанням деталей з алюмінію, карбону і шкіри в автомобілях як з бензиновими, так і з дизельними двигунами.

Штаб-квартира AC Schnitzer розташована в Аахені, Німеччина, а продукція компанії поставляється імпортерам фірми в більш ніж 50 країн світу. Все тюнінгові проекти, в яких було допрацьовано шасі, проходять випробування на Нюрбургринзі.

AC Schnitzer є частиною концерну Kohl Group, в який також входить тюнінг-ательє Steinmetz, що спеціалізується на доведенні Opel.

У березні в рамках Женевського автошоу 2015 року AC Schnitzer представили новий тюнінг-кіт для BMW X6, обвіс для BMW M4 і нову лінійку колісних дисків серії AC1.

Деякі технічні характеристики автомобілів до і після тюнінгу в AC Schnitzer:

Дізнатися більше про компанію ми вирішили у Райнера Фогеля, генерального директора (CEO) AC Schnitzer.

- Райнер, нам, російським, здається, що в Німеччині тюнинг-ательє більше, ніж звичайних ремонтних майстерень. У чому унікальність AC Schnitzer?

- У тому, що ми завжди дивимося в майбутнє. Ми створюємо дійсно функціональні деталі, які покликані бути крутіше, ніж в автомобілях BMW M-серії. Саме цього від нас і чекають клієнти.

- А ви стежите за тим, що роблять конкуренти?

- Ми завжди дивимося тільки вперед, а не вбік або назад. Це наше кредо. Взагалі, нас мало хвилюють інші учасники ринку.

- Можете назвати річний оборот або хоча б прибуток вашої компанії?

- Ні, це секретна інформація.

- Гаразд, а який «середній чек» в AC Schnitzer?

- Все залежить від клієнта. Кожен сам вибирає рівень «зарядженості» власного автомобіля, і дуже складно навскидку назвати середнє. До нас приїжджають і за фірмовими килимками по 100 євро, і за повним комплектом доробок, скажімо, для BMW X6M, який коштує від 40 до 50 тисяч євро.


Похожие публикации