Навигация+

Тюнінг Bmw R Ninet

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:11

Мотоцикл BMW Paris-Dakar R nineT / Мото тюнінг / БайкПост

Італійське тюнінг-ательє Rizoma приготувало новий набір для тюнінгу - на цей раз для мотоцикла BMW R nineT Scrambler.

Технічно багато в чому схожий зі своїм "сестринським" кафе-рейсером R nineT, R nineT Scramler володіє, як відзначає виробник, інший душею - більш "бунтівної", народженої "бути вільним" і відкривати нові дороги.

А набір аксесуарів для тюнінга цього мотоцикла від Rizoma покликаний ще більше підкреслити його (і власника) індивідуальність.

У списку пропонованого Rizoma - накладки на фари, інший кермо з іншими ручками, передній обвіс зі стабілізатором вилки, заднє крило, табличка для номера і ряд інших елементів, які надають мотоциклу в цілому більш "ендурістий" зовнішній вигляд.

Також в наборі - світлодіодні протитуманні фари з алюмінієвим корпусом, підставки для задньої сумки і бічних кофров. Плюс - захист для фари і двигуна. І знімні алюмінієві слайдери.

Ну і, звичайно, ралійні підніжки, регульовані важелі гальма і зчеплення, і ще ряд деталей.

Ціни, традиційно для Rizoma, досить високі - наприклад, захист фари для BMW R nineT 1200 Scrambler коштує 150 євро, обвіс на фару - 250 євро, доппротівотуманкі - 290 євро, решітки захисту двигуна зі знімними алюмінієвими слайдерами - 450 євро (один з найдорожчих елементів). Всього в пропонованому виробником списку - 88 позицій.

Rizoma Innovative Components веде свою діяльність з початку 1990-х років. На початку свого існування компанія просувала ідею так званого "італійського стилю", пізніше сконцентрувавшись на ідеях "краси в простоті" і частково на стилі "хай-тек". Зараз продукція компанії доступна також в її представництвах в Німеччині, Франції, Іспанії, Швейцарії, Австрії та скандинавських країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Італії. У лінійці продукції фірми - всілякі елементи тюнінгу для мотоциклів усіх провідних марок -BMW, Buell, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, KTM, MV Agusta, Suzuki, Triumph, Yamaha.


Похожие публикации