Навигация+

Тюнінг Bmw E36 Седан

Опубликовано Май 31, 2017 – 20:51

Тюнінг BMW 3 серії Седан 2002 року, фото тюнінгу BMW 3 Series 2002

Наш техцентр SportKB знаходиться в постійній готовності до співпраці з питань тюнінгу і модернизирования зовнішніх і технічних показників Вашого авто марки BMW. Тюнінг BMW E46 включає підвищення працездатності і потужності мотора, заміну двигуна, системи відводу газів, колісних комплектуючих і нанесення наближають автомобіль до спортивного типу декоративних смуг і елементів.

Версія тюнінг BMW E46, представлена седанами і купе, гордо має репутацію однієї з найбільш привабливих моделей «трійки». За вісім років випуску вона підкорила неймовірну кількість автолюбителів своєю поступливістю, витривалістю, естетичністю і надійністю. Власники Е46 вибирають тюнінг для забезпечення довгого і комфортного перебування машини на ходу, тим більше що завдяки кількості зверталися за цією слугою за роки виробилася найширша система підходів і операцій.

Відмінності тюнінг БМВ Е46: седан і купе

Тюнінг BMW E46 в комплектаціях седана і купе простягає перед клієнтом і командою море можливостей, обмежене виключно фантазією автовласника. До нас приходять за установкою на Е46 "ангельських глазок", унікальних накладок на дзеркала, уснащеніем антикрилами, віями, спойлерами і додатковими повітрозабірниками, а так само заради заміни звичайних дисків і шин заводський постановки. Крім цього, на додаток до основних маніпуляцій ми запропонуємо Вам вибрати елементи екстра-оснащення від BMW Performance.

Професіоналізм наших фахівців втілюється в аерографічних декоруванні Е46, нанесенні деколей і Страйп. Останні виглядають як контрастні смуги (як і випливає з англійської слова, яким позначається цей прийом), що роблять Вашу машину помітною і в естетичному, і чисто утилітарному сенсі: тепер можна буде не хвилюватися, що ввечері темний кузов залишиться невидимим на тлі стіни і піддасться небезпеки аварії. Страйпінг обговорюється при особистій зустрічі, в процесі консультації з питань мистецької складової; смуги можуть бути замінені і на написи.

BMW E46 тюнінг, що збільшує потужність Вашого авто

Все, що обмежує Вас у виборі аспектів тюнінгу BMW E46 M3 на території нашої майстерні, лежить в області Ваших фантазій. Ми раді надати Вам вільний вибір з можливістю обговорення деталей з консультантами, показати модельний ряд запчастин, повідомити про кваліфікацію працівників. Все це підпорядковано одній меті: трансформувати BMW E46 у значний гоночний болід для великого міста!


Похожие публикации