Навигация+

Тюнінг Бмв в Білорусії

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:38

"BMWdoctor" - це спеціалізований сервіс, який займається повним технічним обслуговування автомобілів BMW, MINI і інших популярних марок, здатний вирішити будь-які проблеми Вашого автомобіля.

Комплексна діагностика всіх систем автомобіля

У сучасному автомобілі представлена величезна кількість електронних систем, особливо в автомобілях BMW, MINI. Для визначення коректності їх роботи або виявлення несправності особливе місце займає комп'ютерна діагностика автомобіля. Завдяки фахівцям нашого сервісу ретельно відстежується робота двигуна і всіх електронних систем, включаючи систему вприскування палива, АКПП, контакти електричних ланцюгів, датчиків і ін. Підключення до електронних блоків управління (ЕБУ) за допомогою спеціального роз'єму і дозволяє побачити дані на комп'ютері та, проаналізувавши їх , поставити правильний діагноз. Досвідчені сервісмени можуть інтерпретувати дані, виходячи з нормативів, зазначених виробником автомобіля. Також оцінюється система подачі палива і рівень компресії всередині циліндрів двигуна. чіп тюнінг BMWДля отримання максимально точного результату обстеження комп'ютерна діагностика двигуна проводиться за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, яке враховує всі параметри конкретної марки і моделі автомобіля.

Основні ознаки несправності (на прикладі роботи двигуна):

  • Неякісний пуск мотора
  • Нестійкість роботи на холостому ходу
  • Поява сторонніх шумів при роботі
  • Збільшення витрати палива і масла
  • Зниження потужності двигуна

ремонт двигуна BMWАвтовиробники рекомендують звертатися в автосервісний центр раз півроку з метою проведення комп'ютерної діагностики. Це цілком виправдано, адже набагато легше, з мінімумом витрат позбутися тільки виникає проблеми, ніж виробляти в подальшому серйозний ремонт двигуна або автоелектрики.

Ціна комп'ютерної діагностики становить 300 000 білоруських рублів.

Чіп-тюнінг

BMWdoctor надає послугу чіп-тюнінгу двигунів BMW, MINI з 1998 року. Оригінальні керуючі програми для чіп-тюннінга ми отримуємо від німецького тюнинг ательє, з яким ми давно працюємо і успішно міняємо прошивки управління двигуном.

ремонт електроніки BMW ремонт підвіски BMW ремонт паливної системи BMW ремонт АКПП BMW (БМВ)


Похожие публикации