Навигация+

Тюнінг Бмв Х6 Алмати

Опубликовано Май 31, 2017 – 20:54

На що відбулася сьогодні в Алмати бізнес-зустрічі BMW Kazakhstan повідомив про реалізовані проекти з початку поточного року і розповів, що чекає казахстанських шанувальників марки в найближчому майбутньому.

Для концерну BMW Group нинішній рік став ювілейним (7 березня компанія відзначила віковий ювілей). Очевидно, це надихнуло німців на нові перемоги - перший квартал 2016 року стало рекордним за світовими продажу BMW. Зростання продажів в січні склав 7, 5% (152 879 од.), В лютому - 7, 9% (163 965 од.). А в березні компанія встановила новий рекорд продажів - 240 659 од .. BMW, MINI і Rolls Royce (це найбільший продаж за 1 місяць за всю 100-річну історію).

Перш за все це стосується революції цін. На даний момент компанія знизила ціни на улюблені казахстанцями позашляховики BMW Х5 і BMW Х6, а також на деякі запчастини і вартість ремонтних робіт.

Крім того, «Автоцентр-Баварія» почне прийом автомобілів за програмою Trade in, в якій беруть участь автомобілі BMW і MINI які не досягли 5-ти років з пробігом не більше 100 000 км. Втім, як зазначив директор ТОВ «Торговий дім« Автоцентр-Баварія »Денис Расторгуєв, тут можливий і індивідуальний підхід.

За 2016 рік у Казахстані реалізовано всього 35 електромобілів

Анонсована на початку року програма підтримки клієнтів BMW Road Assistance стартує вже 1 травня. Здійснюватися вона буде спільно з Російським Автомобільним Товариством (РАТ). Всі клієнти, що володіють картами РАТ протягом 1 року, зможуть безкоштовно скористатися послугами техдопомоги на дорозі, евакуатора, цілодобової довідкової служби, розкриття машини (якщо власник, наприклад, втратив ключ), підвезення палива. Причому, по суті карта оформляється не на власника, а на автомобіль і скористатися нею зможе будь-який керуючий їм водій.

Крім цього, на період ремонту авто клієнт автоцентру може скористатися підмінним автомобілем (на даний момент це BMW п'ятої серії).

А ось заводська програма збільшення терміну офіційної гарантії вже стартувала. Тепер 2-річну заводську гарантію можна продовжити на термін від 1 до 5 років (мінімальна вартість пакету 353 євро, максимальна - 4 990 євро).


Похожие публикации