Навигация+

Тюнінг Бмв Е38 Київ

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:20

Тюнінг Бумера BMW 7 E38: від колгоспу до гламуру |  ТопЖир

Ми є офіційним дилером Hamann в Україні і пропонуємо повний спектр їхньої продукції, починаючи від дисків і закінчуючи комплектами обважень. Виробляємо установку аксесуарів Хаманн в Києві. М можемо запропонувати обважування Hamann для BMW, Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, McLaren, Mercedes, Porsche, Range Rover і Rolls Royce.

Автомобільне тюнінг-ательє Hamann Motorsport GmbH було створено в такому далекому 1986 році людиною на ім'я Річард Хаманн в місті Лаупхайм (Німеччина). Початкова спеціалізація - тюнінг автомобілів BMW. Цей напрямок тюнінгу так і збереглося до цих пір і є основним в діяльності цієї компанії. Завдяки успішним тюнинговим моделям, відомим серед автолюбителів у всьому світі, Хаманн Моторспорт є найбільш популярним ательє тюнінгу .

Зростання виробництва, а також замовлень і оперативне впровадження найбільш сучасних матеріалів привів до появи абсолютно нових програм по тюнингу різних моделей BMW.

Серед комплектуючих, характерних для стилю ательє, варто звернути особливу увагу на їх легкосплавні диски, допрацьовані вихлопні системи (вихлопи), гальмівні системи для спортивного стилю їзди з підвищеною надійністю, оригінальні підвіски і багато іншого. Так само значні успіхи фахівців HAMANN в повній доопрацювання двигунів, навіть аж до моделей М-версій.

Дизайнери і досвідчені конструктори ательє HAMANN прагнуть при доопрацюванні будь-якої моделі зберегти фірмовий стиль і оригінальні аеродинамічні форми. Одним з характерних елементів тюнінга автомобілів БМВ стали '' фірмові '' колісні диски Хаманн.

Вплив перших тюнінгових рішень від HAMANN ательє на дизайн автомобілів виявилося настільки вдалим в сфері тюнінгу, що вони багато в чому збереглися і до сих пір, і з цієї причини стали впізнаваними на всіх континентах.


Похожие публикации