Навигация+

Тюнінг Бмв і Дівчата

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:20

БМВ.jpgБезліч годин провели чоловіки і жінки в суперечках про те, чи можуть представниці прекрасної статі ладити з автомобілем. Але поки одні сперечаються, інші не втрачають час даремно і без слів доводять, що так - звичайно можуть! Валерія Ларіна, мешканка Ставрополя, захоплюється тематикою з юних років. Дівчина поділилася історією про те, як дитяче хобі стає справою життя.

- Лера, поділися, що пробудило інтерес до такої нетипової для дівчини тематики?

- Захоплююся автомобілями з 13 років, навіть і не знаю, з чого все почалося. Батьки мої цим не цікавилися, пропадати в гаражі з татом не доводилося. Почала вивчати марки машин, який значок що позначає. Подружки в той час зверталися до мене, як до знавця. Взагалі у мене іграшкових ляльок і машин в дитинстві було навпіл.

- Судячи з усього, вивченням автозначков справа не закінчилася?

- Звичайно, ні! У 19 років купила свій перший «БМВ» і відразу все в ньому - до тюнингу, починаючи з перегрітого двигуна! Взагалі мені подобається, коли автомобіль на розкладках, яскравого забарвлення. Він помітно виділяється із загального потоку. Рідного в моїй машині взагалі нічого немає, все переробила.

- Як твої друзі відносяться до незвичайного хобі?

Мої друзі в основному все-хлопці. І ми часто з ними сперечалися, жіноча це захоплення чи ні. Однак вчинки говорять за себе: друзі довіряють мені свій автомобіль, хоча раніше про це можна було тільки мріяти! Ну, а для дівчаток це захоплення дійсно рідкість. Іноді, буває, зустрінеш дівчат, які живуть цим, але, як правило, їх одиниці.

Бумер.jpg- Виходить, ти з тих людей, хто зумів поєднати роботу і улюблена справа?

- Це точно, робота моя теж пов'язана з автомобілями завжди була, починаючи від торгового представника, магазину автозапчастин. Коли одного разу взялася за пошуки нової роботи, почула від мами: «Лер, ну ти ж дівчинка, може весільні сукні краще продавати?». Але я була непохитна. Потім зрозуміла, що краще своє, і в результаті у нас з одним з'явився свій автомагазин.

- Як ти можеш охарактеризувати свою манеру водіння? Ти береш участь в яких-небудь змаганнях?

- Іноді мене запитують, де навчилася так їздити, і я часом віджартовуюсь, що в школі екстремального водіння. Але, на жаль, в Ставрополі такої немає, і на обличчя просто наїжджені з вісімнадцяти років кілометри. Взагалі-то я ввічливий водій. На рахунок автогонок: ми спеціально виїжджаємо на великі тематичні заходи в Краснодар, але поки я тільки глядач. Взяти участь в дріфте дуже хочеться, це одна з моїх цілей, так що, ймовірно, в самому найближчому майбутньому.


Похожие публикации