Навигация+

Тюнінг Бмв 5 Серії F10 Диски

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:27

Компанія AC Schnitzer глибоко своїм корінням сягає в надра автоспорту, яка безліч разів займала призові місця серед інших стаєнь, участвовав в різних гоночних кузовних змаганнях.

В даний момент, компанія не зрадила своїм принципам і прагне зробити будь-який автомобіль БМВ, який до них потрапляє, справжнім спортсменом, готовим бити всі мислимі і немислимі рекорди, укладаючи на лопатки будь-якого суперника, що зійшли з ним в жорсткому і безкомпромісному двобої двох бійців.

Ми допоможе Вам підібрати оптимальне рішення від AC Schnitzer, ознайомивши Вас з можливим переліком установок в нашому тюнінг-ательє BMW Захід.

Виберіть Вашу модель BMW

Обважування АЦ Шніцер БМВ

Безумовно, спортивне минуле і сьогодення, дають про себе знати, тому як будь-який обвіс від AC Schnitzer - це глибоко продумане і перевірене часом рішення, яке показало себе виключно з кращого боку на трасах різних гонок.

Хочете приєднатися з іменитим тюнінг ательє , яке має багату історію перемог в автогонках? Тоді вибирайте обважування від AC Schnitzer, які підійдуть будь-якого автомобіля БМВ, зробивши його не тільки красивим, але і по-справжньому спортивним. Продумані лінії аеродинамічного шати будуть притискати Вас до землі на високих швидкостях, роблячи керованість Вашого БМВ бездоганним.

AC Schnitzer BMWІ, звичайно ж, тепер Ви виділитеся із загальної юрби. Стоїте Ви на місці або їдете на величезній швидкості, тепер увагу роззяв і знавців буде прикута до цих ліній, площин і граней, які утворюють аеродинамічний обвіс AC Schnitzer, який залишає дизайн класичним, але при цьому додавши йому спортивних відтінків.

Аксесуари AC Schnitzer BMW

Крім аеродинамічних обважень і колісних дисків AC Schnitzer для BMW, дане тюнінг-ательє розпорядженні широкий вибір аксесуарів, надаючи кожному покупцеві можливість зануритися в світ суворої вишуканості тюнінгу Шніцер.

Розташовуйтеся зручніше за кермом Вашого БМВ: Шніцер зробить все можливе, щоб Ви були в атмосфері, яка сприятливим чином позначається на манері Вашої їзди. Змушуючи пам'ятати, що тепер Ви частина гоночної історії успішного тандему BMW і Team Schnitzer, багаторазово одерживающих перемогу в різних чемпіонатах, в яких вони брали участь разом, нарівні з іншими не менш іменитими командами.

БМВ і Шніцер прекрасно підходять один до одного, доповнюючи внутрішнє і зовнішнє оздоблення автомобіля своїми строгими формами, вписавшись у образ, як самі собою зрозумілі деталі, що стали заключними штрихами в загальній картині.


Похожие публикации