Навигация+

Тюнінг Бмв 3 Е90 Рестайлінг

Опубликовано Май 31, 2017 – 20:59

BMW 3 series E90ist a |  DRIVE2

Іноді здається, що виробники машин в гонитві за швидкістю на Нюрбургринзі і показною екологічністю зовсім забули про те, що на машинах їздять не тільки журналісти. Що машина зобов'язана проїздити багато років, радуючи водіїв весь цей час, а не тільки перший рік-два.

На мій превеликий жаль, писати про сучасних моделях BMW складно. Серед відгуків про відносно свіжих моделях буде занадто багато негативних, і в першу чергу вони будуть пов'язані з надійністю. Часом здається, що таку машину взагалі не варто купувати, але не все так страшно. Варто враховувати, що навіть вельми «дорогі» проблеми обходяться дешевше, ніж експлуатація такої ж нової машини, а за багатьма споживчими характеристиками колишні покоління БМВ все ще в авангарді технічного прогресу, комфорту і керованості.

У 2006 році світ побачило чергове покоління третьої серії BMW, і на цей раз індекс у машин був «не порядковим». Після Е36 і Е46 новому кузову привласнили нелогічні, на перший погляд, індекси: Е90 седану, Е91 універсалу і Е92-Е93 купе і кабріолета.

Новий дизайн справив фурор. В першу чергу в США і Канаді, де машина відразу стала бестселером в своєму класі. Керованість, дизайн інтер'єру та екстер'єру машин нової, «бенгловской», епохи явно були заточені під заокенского споживача. Втім, європейці прийняли машини теж досить тепло.

По-перше, машина стала ще швидше, причому не тільки на динамометричної прямий, але і на гоночних трасах. Знову для «троячки» запропонували систему повного приводу, яку традиційно цінують європейські споживачі (і російські разом з ними). Ну і зниження витрати палива теж вражає - цифри споживання навіть у бензинових моторів виглядають як жарт. Здається абсолютно неймовірним, що можна досягти витрати менше 10 літрів на сотню з мотором потужністю в 200-300 л.с.

Відповідно до європейських тенденцій тих років в черговий раз обновили лінійку дизельних моторів - тепер дизельні машини не поступалися в потужності і динаміці бензиновим, а заодно перевершили їх в надійності, що для цієї машини виявилося важливим.


Похожие публикации