Навигация+

Тюнінг Бмв 2 Етапу в Csr

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:23

CSR Racing.  Стань найшвидшим гонщикомЖанр : Гонки
Розробник / Видавець: NaturalMotion Games Limited
Версія: 1.0.6
Ціна: Freemium [iTunes link]
Сайт : [naturalmotiongames]

Не так давно ми вже писали про один 5-доларовому драг-рейсингу з присвоєнням йому майже такий же оцінки за графіком. Але оглядається CSR Racing не тільки безкоштовна, краще з графіки та з великою кількістю машин, так ще вона засвітилася на самій WWDC 2012, влаштувавши на презентації справжнє шоу із запрошенням майже що Stig-а з TopGear в якості пілота.

Графіка в грі дійсно приголомшлива з деталізацією машин на найвищому рівні. Контури, тіні, відблиски світла, оточення, все опрацьовано до дрібних деталей і виглядає дуже красиво. Але за красу доводиться платити, причому надто високою ціною - геймплеєм.

Ти - вуличний гонщик, який отримав шанс позмагатися у швидкості з п'ятьма бандами міста з вже розділеними між собою територіями. Кожна банда складається з 5 членів: четверо проміжних райдерів і одного ватажка. Шанс випав і упускати його ніяк не можна. Сідай в спортивний BMW, підвищуй обертів двигуна педаллю газу, не доводячи стрілку тахометра в червону зону, перемикай грамотно передачі підрульовими пелюстками (підвищення справа, а зниження, відповідно, зліва) в момент загоряння зеленого лампочки і використовуй нітро. І ти завжди будеш приходити до фінішу першим, отримуючи при цьому грошову винагороду. Всі дії гравця виконуються поодинокими натисканнями по екрану.

Звичайно ж нас помічає багатий інвестор, який побажав залишитися інкогніто і виділяє аж цілих $ 25000 на покупку автомобіля. На ці гроші нічого гідного, на жаль, не купиш. Але це тільки початок, все попереду. У грі 26 ліцензованих авто, тобто нічим не відрізняються від серійних Mini, Nissan, Audi, BMW, Chevrolet і Ford. Для перемоги в гонці машину потрібно обов'язково проапгрейдить, зробивши не тільки зовнішній тюнінг (буде доступний в наступних апдейтах) з невеликої палітри фарб / аерографії, так ще і внутрішній, що включає поетапні удосконалення двигуна, турбіни, КПП, коліс, системи вихлопу, полегшення ваги кузова і нітро. А він в CSR Racing дуже не дешевий.

Джерело: www.iphones.ru


Похожие публикации