Навигация+

Тюнінг Ательє Bmw Москва

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:30

Тюнінг БМВ - ательє, де програмний чіп тюнінг BMW в Москві

10 РЕЧЕЙ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА вартість при перепродажі АВТОМОБІЛЯ

Однакових машин не існує, навіть якщо ми говоримо про одну серії, однієї моделі автомобіля, виїхала з заводу з різницею в кілька хвилин. Якщо вже нові автомобілі настільки різняться, то що вже говорити про підтриманих примірниках?
Деякі зі старожилів мають детальну історію свого життя, коли вони обслуговувалися і ким, в той час як інші не мають ніякої історії взагалі. Так що там говорити, на кінцеву ціну на автомобільному б / у ринку впливає навіть колір.

Розберемо, які найбільш важливі нюанси впливають на вартість підтриманого автомобіля.

ПРОБЕГ

Непорушний факт: чим більше пробіг автомобіля, тим нижче його вартість при перепродажі. Люди купують старий автомобіль і бажають купити найменш заїжджений варіант. Перше на що вони подивляться, буде пробіг. Старий автомобіль з невеликим пробігом буде коштувати дорожче на ринку.

Для російських реалій, варто зробити невеличкий, але важливий відступ. Пробіг, зафіксований на одометрі не повинен дати почуття помилкового спокою, ймовірно він скручений. Ніхто точно не знає наскільки плачевна ситуація з підробленими пробігами, але приклади різношерстих б / у автомобілів представлених на ринку не вселяють оптимізму.

ПОВЕРХНЕВА ПЕРЕВІРКА СТАНУ КУЗОВА, САЛОНУ, МОТОРНОГО ВІДСІКУ

"Стан" є всеохоплюючим терміном, який використовується для опису загального зовнішнього вигляду автомобіля. Візуально, якщо автомобіль виглядає неохайно, на його лакофарбовому покритті присутній численні подряпини, відколи, вм'ятини і сліди іржі він безумовно буде втрачати в ціні. Сколи та тріщини на стеклах також матимуть великий вплив на кінцеву вартість, без торгу тут не обійдеться.

Чи не скидаємо з рахунків стан інтер'єру автомобіля. Якщо з ідеальним салоном все зрозуміло, то пошкоджені внутрішні панелі, потріскана шкіра, непрацюючі лампочки освітлення або різні функції, а може навіть сторонні неприємні запахи (такі як сигаретне амбре або запах гниття) можуть не тільки вплинути на вартість, а й зовсім відвернути покупця від покупки авто.


Похожие публикации