Навигация+

​Трохи про бамбук і бамбукові шпалери

Опубликовано Ноябрь 14, 2019 – 18:02

Що ж є більш дорогим, але свого роду унікальним, ніж поклейка шпалер з бамбука. Роботи з даним матеріалом належить досить багато, але вона за своїми специфічними особливостями є дуже цікавою. Бамбукові шпалери не потрібно надалі буде фарбувати, але при необхідності можна покрити їх шаром лаку зі специфічним відтінком.

Давайте розглянемо специфічні особливості вирощування бамбука, які стануть в нагоді нам при виборі цього матеріалу в нашому інтер'єрі будинку. За вологості бамбук становить приблизно 80 відсотків, а коли він повністю висихає, то його вага складе всього 10 відсотків. Стебло бамбука сушиться на спеціально відведеному складі спочатку наполовину, близько двох місяців. Після того, як він висушився, з нього знімають верхні зрізи і виробляють наклейку на тканину. Обробку з бамбука можна робити в коричневому, жовтому, білому або зеленому тоні. Якщо зробити комбінацію з відтінками, виріб набуває невимовну красу. Тому кожен домовласник повинен зупинитися на тому чи іншому прийнятному для нього виборі.

Насладитесь неповторимым эротическим массажаем, заказать который можно на сайте http://caramel-massag.com.ua/ стоимость услуг Вас приятно удивит.

Чи потрібно клеїти бамбукові шпалери собі в кімнату чи ні

Існують безліч позитивних моментів, які виступають за обклеювання кімнати або іншого приміщення шпалерами бамбуковими. Ось деякі з них: даний вид шпалер володіє прекрасними шумоізоляційними властивостями, після поклейки не потрібно наносити на них фарбу або щось інше, повна відсутність пилу в виробі протягом довгого часу, служать хорошим антистатиком, мають унікальністю дизайнерських розробок і особливою довговічністю, не вимагають додаткового догляду за собою.

Але, поряд з множинними позитивними моментами існує ряд і негативних, таких як: поганий перенесення механічних пошкоджень і підвищеної вологості, протягом проміжку часу можуть втрачати свій первинний вигляд від вигорання сонячним промінням.


Похожие публикации