Навигация+

Сучасне обладнання розвал сходження

Опубликовано Август 16, 2018 – 06:09

Технічний прогрес висуває підвищені вимоги в обслуговуванні сучасних автомобілів. Запорукою позитивної репутації для СТО або автомайстерні вважається швидке обслуговування великого потоку клієнтів.

Сучасне обладнання розвал сходження використовує технологію 3D є високоточним агрегатом, принцип роботи якого цілком і повністю заснований на використанні нових комп'ютерних технологій. Стенд дозволяє провести регулювання коліс швидко і оперативно, практично повністю виключаючи роботу оператора. За нього все зробить сучасне програмне забезпечення.

Вы можете купить стенд сход развал 3d по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Неправильно встановлені кути розвал сходження на автомобілі безпосередньо впливають на те, як транспортний засіб справлятися з прямолінійним рухом і проходженням поворотів. Якщо не буде проведена перевірка кутів керованих коліс, то водій автомобіля буде відчувати дискомфорт на ранніх стадіях відхилення осей. Регулювання може сильно впливати на економічність (витрата палива, знос шин). Її слід виконувати в певних ситуаціях:

При механічній деформації диска і геометрії.

Після проведення ремонтних робіт ходової частини.

При пробігу перевищує 10 тис. Кілометрів.

Якщо змінилося зручність керування автомобілем.

Сама процедура регулювання розвалу сходження досить складна, тому для її застосування необхідний спеціальний стенд розвал-сходження. На сучасному ринку обладнання можна зустріти багато моделей, які сильно відрізняються один від одного не тільки робочими характеристиками і розмірами датчика, але і габаритами.

Основні переваги стендів розвал сходження:

Повна комп'ютеризація процесу.

Чутливі камери швидко і просто вимірюють кут положення коліс. Для початку вимірювання досить встановити мішені на колеса. Процес займає кілька секунд.

Немає великої кількості кабелів і проводів, так як стенди виконані з бездротовими технологіями.

Мішені стендів розвал-сходження виготовлені з міцних матеріалів і не містити складної електроніки в конструкції.

особливості експлуатації

Пасивні відбивачі не містять електронних елементів і складається з:

Плоских мішеней з захисних шарів.

Міцного, добре захищеного корпусу.

В обладнанні є спеціальна мішень-щуп, яка дозволяє точно вимірювати положення рами вантажного транспортного засобу. Це допомагає визначити центральну лінію автомобіля. Велика частина відомих стендів володіє великою базою з повним набором базових параметрів кутів установки коліс. Це правило може бути застосовано для більшості сучасних автомобілів.

Окремо варто відзначити комп'ютерні моделі регулювання розвалу-сходження. На вимірювальних голівках є датчики, які дають докладну інформацію про кути і осях. На екран дані виводяться в якості графіків. Програмне забезпечення зберігає всю базу автомобілів, щоб швидко отримувати вимірювання згідно поточної специфікації.

Такі високотехнологічні стенди користуються великою популярністю у власників СТО і автомайстерень. Устаткування дозволяє великий вибір підвидів з різним ПО.

Комп'ютерні агрегати діляться на:

Кордові.

Інфрачервоні.

Радіоканальние.

Принцип роботи

На колеса кріпляться спеціальні мішені, а на спеціальній балці (рухомий або статичної) знаходяться камери з широким дозволом від яких виходять інфрачервоні промені. вони відбиваються від мішеней і в залежності від характеру і особливостей зміщення можу визначити положення коліс. Всі дані відображаються на екрані стенда. Отримавши інформацію на екрані, оператор може прийняти рішення по регулюванню і виміру коліс.

Робота такого стенду полягає в екрані з кутовий і лінійної шкалою, на який проектується світловий пучок. В процесі, на обід коліс встановлюють спеціальні трубки. Найбільше оптичні стенди підходять для передової підвіски.

Види стендів за кількістю камер діляться на кілька типів:

2 камери.

4 камери.

Устаткування дозволяє працювати як з вантажними, так і легковими автомобілями. Також стенди класифікуються за методом вимірювання розвалу сходження. Оптичний варіант вимірювання досі є актуальним, але такі стенди через їх не універсальності неможливо застосовувати при складних вимірах.

висновок

В автомобільній промисловості виробництва стендів розвал-сходження технологія 3D користується попитом і допомагає ремонтувати транспорт. Навіть найпростіше обладнання з даної категорії складається з електроніки, дрібних деталей і різних датчиків. Щоб агрегат функціонував довго і без збоїв, необхідно проводити періодичну калібрування обладнання на відповідність вимірюваним показниками.


Похожие публикации