Навигация+

​Історія суші ролів

Опубликовано Апрель 20, 2020 – 13:10

Історія суші ролів. Суші починаються в феодальної історії Японії. Не дивно, що він зазнав численних перетворення з тих пір, як були подані перші відомі страви суші. Наприклад, найдавніші з відомих суші були зроблені протягом декількох місяців шляхом ферментації риби і рису разом. Вы можете заказать и купить суши пермь отзывы и выгодные и не дорогие цены это прекрасная возможность сделать заказ. Лише в 1820-х роках суші подавалися з використанням свіжої, сирої риби, і пройшло ще більше часу, перш ніж кухарі почали закочувати суші в форми, з якими ми знайомі сьогодні. Ось кілька цікавих фактів про суші, які повинен знати будь-який ентузіаст.

Створення суші ролів

Ще до того, як було випущено перший суші-блюдо, суші Nigiri були представлені в Японії майже 200 років тому. Технічно кажучи, суші Nigiri були третім поколінням суші-продуктів, які зробили його великим, слідуючи традиційним ферментованим рецептами попередніх 1500 років. Однак для цього нового суші Нігірі був потрібний джерело свіжої риби в безпосередній близькості, щоб зберегти якість страви.

Колись в 1960-х роках світ зазнав безліч технологічних досягнень, включаючи охолодження, швидку доставку і багато іншого. Це дозволило рибних продуктів довше залишатися свіжими і проникати всередину країни. Суші швидко росли в популярності. Знову ж таки, були межі здатності Нигири задовольнити цей попит. Замість цього кухаря почали шукати більш креативні способи виробництва великої кількості суші за менший час. Таким чином, перші суші роли були створені. Шеф-кухарі змогли зібрати разом всі інгредієнти, нарізати їх на шматочки розміром з шматочок і запропонувати в якості яскравого обіду.

комерційні Суші

У 1980-х суші пережили ще одну революцію. На цей раз виробництво суші стало комерційним, а виробництво суші-ролів було передано автоматизованим процесам. Компанії змогли розкачати сотні рулонів суші один за іншим, нарізати їх і упакувати для споживачів, зберігаючи при цьому інгредієнти в основному свіжими. Це знизило вартість суші і зробило його широко доступним.


Похожие публикации