Навигация+

Шиномонтажне обладнання балансування

Опубликовано Август 11, 2017 – 19:30

Весь спектр шиномонтажного обладнання (і балансувальні верстати зокрема) використовується фахівцями автосервісів при проведенні робіт по заміні коліс на різних типах авто від легкових моделей до вантажного транспорту. Головним завданням верстатів для балансування є коригування зміщення відносно центру загальної маси колеса. Дане зсув виникає внаслідок проїзду вибоїн на дорожньому покритті на великій швидкості, наїздів на перешкоди, нерівностей дорожнього полотна.

Балансування дає можливість уникнути нерівномірний зношування коліс, істотно продовживши при цьому термін його служби. Крім того, балансування подовжує період використання підвіски і колісних підшипників.

Купить качественные запчасти Вы можете на сайте разборка ланос по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Верстати сучасного типу максимально автоматизовані, а процес балансування проходить практично без участі фахівця сервісу. Це дозволяє максимально точно вимірювати геометричні показники колеса, а також економити час на проведення подібних робіт.

Як правило, в основу вибору обладнання, призначеного для проведення робіт по балансуванню, лягає необхідний функціонал, яким воно повинно володіти. Насправді, дійсно незамінними функціями є лише кілька, а всі інші роблять використання цього обладнання більш комфортною, не надаючи при цьому впливу на їх якість. Але остаточне рішення приймається клієнтом, якому необхідно купити балансувальне обладнання в Москві або будь-якому іншому місті.

Обладнання для шиномонтажу застосовується для демонтажу коліс, подальшої установки і робіт з обслуговування. Встановити ту чи іншу модель можна в майстерні будь-якої площі, навіть самої крихітної. Не є винятком і гаражі приватних осіб. Сучасні моделі дозволяють виконувати значний обсяг робіт і тривалий час зберігають заводські настройки і точність. Це дозволяє виконувати істотні обсяги робіт при незмінній надійності і відсутності помилок.

Вибір шиномонтажних верстатів в наш час представлений двома типами: автоматами і полуавтоматами. Моделі першого типу додатково розрізняються можливістю відхилення стійки. Найбільш переважно вибрати верстат-автомат для обслуговування дисків з гумою низького профілю, виконаних з легких сплавів.

Також моделі відрізняються приводами, які можуть бути одно- і двошвидкісними. В окрему групу виділяють моделі, оснащені таким функціоналом, як підкачка коліс вибухового типу. Також осібно стоїть балансувальне обладнання для обслуговування вантажного транспорту.


Похожие публикации