Навигация+

Сайт Бмв Німеччина

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:44

Завод БМВ в Мюнхені

Нас ЧАСТО запитують: "СЕЙЧАС СТІЛЬКИ РІЗНИХ ПІДПРИЄМСТВ І КОКТЕЙЛІВ, ЧОМУ Гербалайф КРАЩЕ?"

Давайте розглянемо на явному прикладі. Ви помічали як багато у нас в місті машин? Машини різні: жигулі, лади, рено, мазди, БМВ і т.д. Все ніби машини, і АБСОЛЮТНО У ВСІХ є мотор, педалі, кермо, глушник і т.д., і здавалося начинка то одна, АЛЕ ЯКІСТЬ, КОМФОРТ, БЕЗПЕКА І РЕЗУЛЬТАТ ЇЗДИ разюче відрізняються! І ви ж все прагнете вибрати краще, чи не так?
Так і ТУТ! Начебто все КОКТЕЙЛИ, начебто і СКЛАД ТОЙ ЖЕ, але ЯКІСТЬ ІНГРЕДІЄНТІВ, ТЕХНОЛОГІЙ РІЗНІ! ТОМУ, РЕЗУЛЬТАТИ РІЗНІ! БЕЗПЕКА В СПОЖИВАННЯ РІЗНЕ, ЯКІСТЬ РІЗНЕ !!!
Трохи ФАКТІВ: вибираючи собі ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ, звертайте увагу не на склад, тому що ви там все одно нічого не зрозумієте, адже ви не професіонали в цій справі, а звертайте увагу на офіційні сайти, НЕ ЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ В ІНТЕРНЕТІ, тому що там можуть написати що завгодно, а ЗВЕРТАЙТЕ увагу на КІЛЬКІСТЬ РОКІВ НА РИНКУ, В СКІЛЬКОХ І ЯКИХ КРАЇНАХ ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО ПРЕДСТАВНИЦТВО, яка НАУКОВА БАЗА Є В ЦЬОГО ПРОДУКТУ, хто є розробником того харчування, яке ви хочете вибрати для себе, а так само ЯКІ ДОСЛІДЖЕННЯ пройшов ПРОДУКТ, В ЯКИХ КРАЇНАХ, НА СТАНДАРТИ ЯКОСТІ. Компанія Herbalife - ЄДИНА на ринку компанія №1, яка вже 36 РОКІВ займається ТІЛЬКИ збалансоване харчування. Продукти компанії мають в своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології та нутриціології. Вони продаються більш ніж в 90 країнах світу, продукція Herbalife в Росії сертифікована: Федеральним Центром по сертифікації при Міністерстві охорони здоров'я РФ; Державної Санітарно-епідеміологічної Службою РФ; Інститутом харчування РАМН; Ростест; і іншими організаціями. За Гербалайф варто НАУКА, а в НАУКОВО КОНСУЛЬТАТИВНА РАДА входять понад двадцять авторитетних вчених з різних країн світу, керує професор Девід Хибер. Крім професора Луї Ігнарро, лауреата Нобелівської премії за розробки в області продуктів для серцево-судинної системи, і професора Луїджі Граттона, фахівця зі спортивного ...


Похожие публикации