Навигация+

Сади і парки міста Києва

Опубликовано Январь 15, 2019 – 12:54

Зоологічні сади І ПАРКИ КИЄВА. Культурні та освітні установи, в яких дикі і іноді одомашнені тварини утримуються для демонстрації, наукових досліджень і розмноження. Єдина різниця між садами і парками полягає в їх розмірах і розмірах їх колекцій. Останнім часом зоологічні сади стали відповідальними за збереження і навіть розмноження рідкісних або перебувають під загрозою зникнення видів тварин; інші взяли на себе завдання акліматизації тварин в нових географічних умовах, дослідження різних захворювань та їх профілактики і так далі. В Україні перший зоологічний парк був організований в 1875 році в тому, що зараз є Асканія-Новим біосферним заповідником. Інші пішли в Харкові (1896 г.), Миколаєві (1901 г.), Києві (1908 г.), Одесі (1936 г.), місті Мена на Чернігівщині (1977 р) і Черкасах (1979 г.). 

Самые важные интересные события в городе Киев собраны на портале kyiv.name и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Сім'я, що представляє велику групу лускатих рептилій, знайдених по всьому світу в тропічних і помірних зонах; його рід Lacertaвключает в себе більшість видів європейських ящірок. Ящірки різнокольорові і змішуються з навколишнім середовищем. Більшість харчуються комахами і дрібними безхребетними, деякі їдять равликів і крабів, а інші є вегетаріанцями. Яйця ящірки, укладені в м'яку шкірясту шкаралупу, відкладаються під камінням, в ущелинах або на піску. На Україні зелена ящірка живе в степу на правому березі Дніпра. Швидка ящірка зустрічається по всій Україні. Ящірка живородна мешкає в районах Полісся, північно-західній лісостепу і Карпатських гір. Кримська ящірка мешкає уздовж берега Чорного моря. Ящірка-скеля теж кримчанка. Піщана ящірка мешкає в напівпустельних, посушливих степових і лісостепових районах. Інші види включають кримського гекона, різнобарвного хамелеона, степову ящірку і короткохвостий ящірку ...


Похожие публикации