Навигация+

Ремонтуємо авто самі. Підфарбування балончиком бамперів

Опубликовано Май 11, 2018 – 06:50

Відстань розпилення.

Оптимальна відстань розпилення - один з головних факторів, що впливають на якість лакофарбового покриття.

Неправильний вибір відстані призводить до патьоки (менш запланованого) або ж відсутності блиску (більш запланованого). Оптимальне значення відстані розпилення знаходиться в діапазоні 20-30 см.

Ми рекомендуємо перед початком фарбування за допомогою аерозолів певного виробника визначити відстань розпилення самостійно на тестовому зразку.

Незабываемый час с TouchMyGi только для взрослых.

підготовка бампера під фарбування

При підготовці автомобіля до техогляду часто виникає необхідність підфарбувати пластмасові елементи. Звертатися до маляра через дрібницю не хочеться і звичайно хочеться трохи заощадить. Більшість автомобілістів для підфарбовування використовують звичайну аерозоль в балончику, трохи зашкурити, завдав і готово ...

Зачекайте!

А тепер по порядку. Підготуєте поверхню, протріть поверхню, що фарбується рідиною для попередньої обробки. Струсіть балончик з ґрунтовкою (див. Інструкцію балончику). Нанесіть ґрунтовку рівномірно, додатково покрийте, перекрийте місця з видимими дрібними дефектами. Дайте грунту висохнути (див. Час на «балоні»).

Представляємо відеоматеріал з фарбування бампера за допомогою аерозолів.

Для усунення дефектів можна замити «мокрим» методом. Ось і все, приступайте до того, з чого хотіли почати - фарбуйте, тепер ви зробили все як треба.

Заощаджуємо час та гроші - Пробне фарбування із застосуванням аерозолів.

Не нехтуйте тестовим (пробним) фарбуванням, це допоможе вам заощадити ваш час і гроші! Пробне фарбування можна зробити на тестовому зразку або на не відповідальний, прихованому ділянці, що фарбується. Тестове фарбування дасть відповіді на такі питання - чи потрапив в колір, на якому оптимальній відстані розпорошувати аерозоль, чи сумісна фарба з поверхнею, що фарбується, яка оптимальна розкриваність і яка оптимальна кількість шарів.


Похожие публикации