Навигация+

Ремонт Ваноса на Бмв Х5

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:56

Ванос БМВ Ремкомплекти Vanos BMW - ремкомплект ванос, ванос бмв

Ми не тільки продаємо ремкомплект Vanos (Ванос) BMW, але також проводимо РЕМОНТ системи Vanos, проводимо настройку фаз ГРМ, наш майстер готовий виїхати до вашого авто для діагностики і ремонту.

ДЕТАЛЬНІШЕ ... ►

Серед нових послуг:
- заміна шлейфу (ремонт "битих пікселів") приладової панелі і РАДІО. Продаж шлейфів, хромованих кілець в приладову панель BMW E39, E38, E53.

- ремкомплект і РЕМОНТ блоку DISA (блоку зміни довжини впускного колектора) для двигунів BMW М54, М56.

- МЕМБРАНИ для КВКГ (клапана вентиляції картерних газів). РЕМОНТ клапана. Для двигунів BMW M54.

Vanos - система регулювання фаз газорозподілу BMW.
На початку 90-х Vanos був революційним рішенням в системі газоразпределенія моторів БМВ.

Принцип роботи системи Vanos заснований на зміні моменту відкриття і закриття клапанів. Таким чином забезпечується найбільш високий крутний момент, особливо на низьких оборотах, і при цьому скорочується споживання палива.

Однак матеріал, з якого зроблені ущільнювальні кільця поршня Vanos, як виявилося, втрачає свої властивості при перепадах температур. З нашими зимами це тим більш актуально. Відповідно колечка "дубеют" і перестають забезпечувати герметичність роботи механізму всередині, в зв'язку з чим поршень починає "перепускати" масло. За інформацією з різних джерел оригінальні кільця БМВ мають ресурс не більше 40 тис. км. Це означає, що всі наші BMW мають Vanos, який вже давно не функціонує як треба.

Неодноразово зняті кільця ущільнювачів з відносно "свіжих" моторів BMW з пробігом 120-150тис. кілометрів пробігу розсипалися прямо в руках.

Компанія BMW знає про цю проблему, але вважала за краще не випускати на ринок потрібні запчастини для ущільнень Vanos, а виробляти ремонт блоків Vanos на заводі і продавати їх як нові деталі. Вартість цієї оригінальної деталі немаленька.

Ми пропонуємо вам АЛЬТЕРНАТИВУ - ремкомплекти для відновлення механізму Vanos від американської фірми Beisan Systems і більш дешевий аналог від Alpha System.


Похожие публикации