Навигация+

Ремонт і обслуговування Bmw 5 Серії

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:05

Станція технічного обслуговування «Техцентрік» пропонує жителям Москви і Московської області, а також гостям столичного регіону повний спектр послуг з діагностики, регламентному обслуговуванню і ремонту автомобілів «BMW» 5-ої серії (E12, E28, E34, E39, E60, F10).

Сьогодні на СТО працює згуртована команда, що складається з умілих, досвідчених майстрів з чималим робочим стажем. Персонал укомплектований повністю і здатний вирішувати завдання будь-якої складності, пов'язані з ремонтом і обслуговуванням автомобілів «БМВ» п'ятої серії всіх поколінь і в будь-якій можливій комплектації.

Сервіс має якісними інструментами від відомих іноземних брендів, високоефективними сучасними комп'ютеризованими стендами і системами діагностики. СТО «ТЕХЦЕНТРІК»Сьогодні на СТО «Техцентрік» в Москві ви можете замовити повну діагностику автомобіля BMW 5-ї серії (E12, E28, E34, E39, E60, F10), комп'ютерну діагностику, пройти всі види ТО, виконати ремонт двигуна, ходової частини і АКПП.

СТО «Техцентрік» має всіма доступними засобами і можливостями для виконання діагностики, обслуговування і ремонту двигунів, якими комплектувалися в минулому або оснащуються сьогодні автомобілі «BMW» 5-ої серії.

На станції працюють досвідчені майстри-мотористи, здатні швидко виявити, локалізувати і усунути проблему. «Техцентрік» готовий виконати капітальний ремонт двигуна «BMW» 5-ої серії, здійснити плановий і аварійний ремонт ГРМ.

Фахівці сервісу мають великий досвід роботи з моторами N-серії, які відрізняються гарним робочим ресурсом, але після 100 тисяч кілометрів пробігу починають активно витрачати масло. Якщо ви зіткнулися саме з таким явищем, то воно усувається шляхом заміни маслос'емних ковпачків. Мотори серії N відомі проблемними системами VANOS, а також деякою схильністю обгонів муфти генератора до заклинювання. Цю та інші види несправностей готові усунути майстра СТО «Техцентрік».


Похожие публикации