Навигация+

​Ремонт КПП

Опубликовано Сентябрь 21, 2017 – 11:42

Давно минули часи, коли ремонт КПП багато автолюбителів прагнули виконати самостійно. Сьогодні «лікування» цього агрегату вимагає не тільки високої кваліфікації виконавців, а й знання технологічних схем і регламентів, встановлених виробником, а також наявності прогресивного діагностичного та ремонтного обладнання.

Оригінальна зачіска чоловіча зробити по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.

Якісний ремонт КПП

Модернізації трансмісії автовиробники сьогодні приділяють ключову увагу, що обумовлює постійну появу не тільки оригінальних модифікацій, а й конструктивно принципово нових агрегатів. «Роботи», варіатори, гідравлічні АКПП - на їхньому тлі звичайна МКПП виглядає досить простим вузлом, хоча це враження дуже оманливе.

Незалежно від виду і конструктивних особливостей ремонт коробки передач необхідно виконувати максимально відповідально, не порушуючи послідовність технологічних операцій і етапів робіт.

Алгоритм ремонту КПП

Кожна поломка вимагає індивідуального підходу, проте принципово ремонт коробок передач проводиться в такому порядку:

Вхідна візуальна (механічна) та комп'ютерна (електронна) діагностика;

Виконання демонтажних робіт по нормативам технологічної карти;

Очищення і миття агрегату;

Розбирання КПП з подальшою дефектації елементів;

Калькуляція необхідних витрат, узгодження кошторису з замовником;

Ремонт або заміна вузлів і деталей;

Збірка, установка КПП на авто, електронна адаптація і вихідна діагностика.

Ремонт КПП - ціна і терміни

Різноманітність видів коробок передач і їх модифікацій обумовлює значну варіативність, як вартості ремонтних робіт, так і термінів їх здійснення. Попередню вартість допоможе визначити електронна діагностика (її ціна - від 600 руб.), Деталізована видаткову частину дозволить лише розбирання агрегату. У більшості випадків витрати на відновлення КПП стартують від 3000 руб. і залежать від складності виявленого дефекту і вартості запасних частин.


Похожие публикации