Навигация+

Ремонт Дизельних Двигунів Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:52

Ремонт дизельних двигунів BMW - AutoMuse.Ru

Провести ремонт двигуна сучасних автомобілів марок BMW, Mercedes, VW, AUDI, OPEL силами кустарних майстрів вже не представляється можливим. Складність їх конструкції за останні роки значно зросла. А для технічного обслуговування новітніх німецьких авто необхідний спеціалізований інструмент, а також знання оригінальних технологій, що використовуються виробником. І зокрема, вміння проводити ремонт електронних блоків управління двигуном. Тому при поломки звертайтеся в технічні центри, що володіють відповідною кваліфікацією, що працюють на сучасному європейському обладнанні і здатні дати довгострокові гарантії якості на всі види робіт. Саме такими якостями володіє ТЦ Bavaria-M. Ми пропонуємо якісний ремонт дизельних двигунів, а також технічне обслуговування бензинових моделей за технологіями, рекомендованим самими виробниками.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОЛОМОК

Як не дивно, але, за спостереженнями фахівців, двигуни автомобілів в нашій країні найчастіше виходять з ладу після використання паливно-мастильних речовин низьку якість. Використання 92-го бензину замість рекомендованого виробником 95-го дасть невелику економію лише при купівлі палива, але при цьому виведе з ладу циліндро-поршневу групу. А це призведе до куди більш серйозних фінансових витрат. Це ж стосується і використання масла, особливо якщо воно не підходить до кліматичних умов експлуатації авто.

Важливо регулярно проходити технічне обслуговування. Це захистить вас від непередбаченого виходу з ладу дорогого устаткування. Зокрема, вся поршнева група може вийти з ладу при непоміченою вчасно проблеми з нейтралізатором відпрацьованих газів.

Але головний ворог будь-якого двигуна - це час. Тривала вібрація, перепади температур, перегрів двигуна здатні деформувати деталі, які вимагають або заміни, або обробки на професійному обладнанні і за допомогою спеціального інструменту.


Похожие публикации