Навигация+

Ремонт Бмв Тюмень Войнівка

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:54

Будинки залізничних вокзалів Тюмені і Тобольська оновлять. В обласній столиці побудують сучасні пішохідні переходи, а в Тобольську капітально реконструюють сам вокзальний комплекс, повідомляє прес-служба губернатора. Ці питання обговорювали сьогодні, 18 листопада, в ході робочої поїздки по об'єктах РЖД за участю заступника губернатора Тюменської області Євгена Заболотного, начальника Свердловської залізниці філії ВАТ «РЖД» Олексія Миронова і депутатів обласної думи.

Будівельні роботи зі зведення пішохідних мостів на станції Тюмень планують почати в наступному році. Ремонт вокзального комплексу в Тобольську зараз підходить до завершення. Будівельники відремонтували покрівлю, фасад, замінили вітражі і вхідні групи. Їм залишилося модернізувати системи опалення і водопостачання, провести завершальні роботи по ремонту фасаду та внутрішніх приміщень.

Учасники робочої поїздки змогли проїхати по ділянці Тюмень-Войнівка на новому електропоїзді «Ластівка» серії «преміум», спроектованому з урахуванням російських кліматичних особливостей, техстандартов і вимог безпеки. У п'ятивагонні комфортному складі можуть розміститися понад 1300 пасажирів. «Цей поїзд - зразок нових технологій і вдосконалення техніки. Головне, що 80% складу складається з російських комплектуючих, заміщаючи імпорт », - зазначив Олексій Миронов.

Заступник губернатора Євген Заболотний підкреслив, що щорічно на приміських проїздах в Тюменській області здійснюють поїздки близько двох мільйонів пасажирів: «Тому важливе завдання - створення для них комфортних умов при переїздах в Ішим, Тобольськ, Єкатеринбург та інших напрямках. Виходячи з можливостей бюджету сьогодні на нараді у губернатора ми будемо розглядати варіанти вирішення питання ».


Похожие публикации