Навигация+

Ремонт Бмв Х1 Москва

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:55

Ремонт АКПП БМВАвтоматична коробка передач (АКПП) - складний технологічний вузол автомобіля. Ремонт можна доручити недорогим «універсальним» СТО або навіть зайнятися ним самостійно, але ціна ризику - це, як мінімум, заміна дорогих деталей, як максимум - остаточний вихід з ладу всієї коробки. Саме з цієї причини з усіма проблемами потрібно приходити виключно в спеціалізовані центри БМВ.

Звертаючись в наш сервісний центр BMW-E, ви гарантовано отримуєте допомогу досвідчених механіків - всі види діагностики та сам ремонт пройде бездоганно! Діагностика включає два види перевірки: * візуальну - перевірка наявності стружки виробітку (зняття піддона) і якості використовуваного масла, драйв-тест; * Комп'ютерну - перевірка електроланцюзі блоку управління і всієї коробки.

Незалежно від типу - від 6000 рублів. Вартість капітального ремонту цього, що включає запасні частини - визначається після дефектації та розбору АКПП. Вартість діагностики АКПП БМВ: Повна діагностика включає в себе комп'ютерну діагностику і перевірку майстром можливих несправностей АКПП БМВ - 2000 рублів. Якщо ви вирішили ремонтувати АКПП в нашому автосервісі - ми повернемо вам гроші за діагностику.

Вартість зняття / установки АКПП:

для задньопривідних БМВ - 10000 рублів;

для повнопривідних БМВ - 15000 рублів.

Дефектовка без розбору, не вимагає комп'ютерної діагностики - безкоштовна. При відмові від ремонту усі послуги надані нашим сервісом оплачуються відповідно до поточного прайсом. Подбайте про вашому автомобілі належним чином! Довірте ваш автомобіль професіоналам. Фахівці нашого центру проведуть грамотну діагностику. Механіки - полагодять вузли швидко і якісно. Вам залишиться тільки насолоджуватися результатом!


Похожие публикации