Потенція: особливості, симптоми порушень, лікування проблем з потенцією.
Слово «потенція» в медицині зазвичай відносять безпосередньо до чоловічої сексуальності. При сильному алкогольному сп'янінні у чоловіка найчастіше з'являються явні проблеми з сексуальним потягом. Збільшується час збудження, з'являються порушення, пов'язані з підтриманням ерекції. За статистикою чоловік 30-35 років, постійно вживає алкогольні напої, в 85% випадків має проблеми з потенцією. Також варто відзначити, що спиртовмісні напої істотно знижують чутливість нервових закінчень. Відчутні рецептори починають функціонувати погано.
Вы можете купить эффективный и безопасный препарат виагра софт для восстановления мужского здоровья по самой выгодной и доступной цене. без переплат.
Алкоголь і потенція - речі не сумісні. До того ж етиловий спирт впливає і на якість сперми, зокрема на рухливість сперматозоїдів. Експерти впевнені, щоб зберегти «чоловіче» здоров'я, важливо скоротити вживання алкогольних напоїв до мінімуму. Проблеми з потенцією: розлади Немає такого чоловіка старше 35 років, у якого в той чи інший період житті не з'являлися проблеми з потенцією. Причин для появи таких проблем може бути безліч. Слід виділити хвороби ендокринної системи, всілякі інтоксикації організму, захворювання провокують астенія та патології, що зачіпають головний мозок. Також медики говорять про те, що знизитися потенція може на тлі різних захворювань статевих органів. Це можуть бути патології, що стосуються безпосередньо передміхурової залози, яєчок, насіннєвого горбка і т. Д. Грають свою важливу роль і судинні порушення.
Первинні порушення потенції у чоловіків Такі проблеми з потенцією є порушення, які не пов'язані з іншими хворобами. В цьому випадку порушення потенції - це «серце» захворювання. У цій групі порушень можна виділити: Статеве безсилля, яке з'явилося через конституційних факторів. Зриви сексуального характеру, які в майбутньому з'являються за механізмом невротичного фіксування. Через тривале утримання може з'явитися проблема з потенцією. Такий факт часто провокує появу нейрогуморальних збоїв. Вторинні порушення У випадку з вторинної групою мова йде про порушення потенції як про цілий синдромі хвороби, яка може бути пов'язана з ендокринною або, наприклад, ЦНС. Також в даному випадку можна говорити і про урологічних патологіях. Імпотенція паторефлекторной типу Статеве безсилля паторефлекторной типу найчастіше діагностується у чоловіків від 19 до 29-30 років, адже саме в цьому віці відбувається найбільше навантаження на сексуальну функцію. Може з'явитися проблема через: Емоційного стресу, який розвинувся як наслідок різних побоювань, наприклад, коли чоловік боїться заразитися венеричними захворюваннями або бути спійманим під час статевого акту в недозволеному для цього місці. Також сильне емоційне напруження може бути пов'язано зі страхом. Чоловік може боятися заподіяти дискомфорт свій партнерці через размерного невідповідності статевих органів. Помилок, скоєних під час проведення попередніх ласк. Йдеться про гальмування статевих центрів, яке може з'явитися через занадто тривалого підготовчого періоду перед статевим актом. Негативного впливу різних зовнішніх подразників, які спровокували зрив статевого акту. Неправильної оцінки власного стану при коливаннях статевої функції. Паторефлекторная імпотенція - це свого роду «невроз очікування невдачі». Такі розлади потенції тривають недовго, але частіше за все вони виявляються особливо значущими для чоловіка. За статистикою 98-99% всіх представників сильної статі з паторефлекторной імпотенцією точно пам'ятають дату і час, коли з'явилися перші проблеми з потенцією.