Навигация+

Помилки при очищенні дросельної заслінки

Опубликовано Август 10, 2019 – 13:22

Багато недосвідчених автовласників можуть призвести неправильну чистку дросельного вузла, як мінімум ризикуючи не отримати бажаного ефекту, а як максимум - і зовсім нашкодити і вивести ДЗ з ладу. Тому важливо розуміти коли потрібно робити процедуру, як це робити і які кошти використовувати.

Срочный выкуп иномарок по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дросельна заслінка покрита нагаром

Брудна дросельна заслінка

Почищена дросельна заслінка

Чистий дросельна заслінка

Щоб правильно почистити дросельну заслінку НЕ ВАРТО:

Чистити заслінку в будь-який незрозумілій ситуації (навіть жарти є з цього приводу).

Чистити заслінку не знімаючи її (ефективність такого чищення незначна, оскільки найчастіше є можливість лише видалити нагар на самій заслінки, а внутрішні стінки і повітряні канали заслінки не очищати).

При очищенні дрантям використовувати надмірне зусилля, що може привести як до пошкодження самої заслінки, так і поруч знаходиться ДПДЗ.

Використовувати щітки, а не м'які матеріали. Така помилка теж досить часто призводить до втрати працездатності ДЗ, оскільки на деяких дросельних вузлах внутрішня стінка і заслінка покриті молібденом для ще більш гладкого проходження повітря. Цей шар часто плутають з нальотом і видаляють. Як результат - заслінка починає або «закушувати», або пропускати зайве повітря (підвищуються обороти).

Забувати провести навчання дросельної заслінки після чистки. Заслінки з електронною педаллю газу потребують правильному навчанні ДЗ, щоб виставити обороти холостого ходу в потрібну установку.

Чистка дросельної заслінки на Мітсубісі і Ніссан вимагає особливого підходу. Потрібно діяти уважно і акуратно, щоб не видалити захисний наліт, так званий «п'ятачок» - ущільнювача покриття по контуру ДЗ. А також обов'язково навчити заслінку для установки нових параметрів роботи двигуна).

Дросельну заслінку варто очищати кожні 30-50 тис. Км. Дотримуючись всіх вищевикладених рекомендацій та враховуючи основні помилки, які роблять недосвідчені автовласники, більше питань, як почистити дросельну заслінку, будь-то механічна або електронна, виникнути не повинно. Для чищення необхідний мінімум пристроїв та витрат, всього-то: карбклінер і чиста ганчір'я, а також викрутка для демонтажу вузла.


Похожие публикации