Навигация+

Переваги європейського автомобіля

Опубликовано Июль 18, 2018 – 11:54

Переваги «європейського» Lexus RX300 II перед «американським» Lexus RX330 II

Багато хто задається питанням, чому віддати перевагу - автомобіль, призначений для європейського ринку або для американського.

Переваги «європейського» автомобіля:

Прозора історія автомобіля завдяки наявності сервісної книжки.

Найімовірніше - два комплекти гуми.

  • Вы можете выбрать и купить авто с мировым именем, надежное и стильное lexus lс по самой выгодной и привлекательной цене, без накруток.

Наявність складної охоронної системи, яка нерідко є обов'язковою умовою для страхування по КАСКО.

Відсутність необхідності в складних перевірках історії автомобіля в Америці.

Немає необхідності перепрошивати милі в кілометри і градуси за Фаренгейтом в градуси за Цельсієм, ФМ-частоти на європейські, звична розмітка спідометра.

Оптика, відповідна європейським стандартам. Такі фари просто краще світять.

Електропривод складання та розкладання дзеркал.

АКПП має режим ручного перемикання.

Виштамповки під номерні знаки європейського формату.

Кожен з електромобілів Lexus і Tesla унікальний по-своєму. Для розробки даних авто застосовувалися кращі досягнення в галузі машинобудування. Звичайно, основною спрямованістю в розробці цих двох автомобілів стала їх екологічність. Але і про економію ресурсів виробники не забули. Експерти електромобілів Авто777 вирішили розглянути концепт електрокара від Lexus на прикладі RX 450h.

Характеристика двигуна Lexus

Силова установка моделі RX 450h перевершує попередню модель на 27 кінських сил. В цілому, потужність двигуна становить 295 к.с. Нова модель повільніше RX 400h навіть у порівнянні з авто, яке має більш важку повнопривідну комплектацію.

Швидкість, яку розвиває Lexus

RX 450h здатний набрати швидкість в 95 км / год всього за 7,8 сек. На фініші його швидкість становитиме 148 км / год. Дана модель не так швидка, як хочеться. Така особливість стала наслідком того, що авто розроблялося, як економічне. Це і є основним пріоритетом для створення даної моделі гібридного авто. Звичайно, показники швидкості можуть злегка засмутити любителів швидкої їзди. Але все не так уже й погано.

переваги Lexus

Переваги даної моделі полягає в тому, що їзда на ньому дуже плавна і м'яка. Крім того, варто відзначити, що він прекрасно ізольований від зайвих звуків. Тобто, ні шум від покриття дорожнього полотна, ні вітер не завадить вашій комфортної їзди. Так, окупатися він буде трохи довше, але його комфорт того варто.


Похожие публикации