Навигация+

Переваги вибору мотошколи

Опубликовано Июль 25, 2018 – 11:31

Мотошкола займається реалізацією послуг з проведення навчання водінню мотоциклом. Обладнані класи навчального закладу відповідають необхідним сучасним вимогам. Інноваційне обладнання дозволяє впроваджувати нові методи викладання. Даний спосіб донесення матеріалу сприяє кращому засвоєнню уроків. Заняття проходять енергійніше і корисніше. Отримавши теоретичний курс, слухачі проходять практичні тренування.

Лучшая современная мотошкола киев поможет подготовить настоящих райдеров всего за 2 недели, к Вашим услугам большая практика и доступные и привлекательные цены за обучение.

Майданчик для навчання водінню розташована на території мотошколи. Всі практичні заняття проводяться індивідуально не залежно від тимчасового сезону і погодних умов. Для навчання та складання іспиту школа надає техніку фірми Yamaha. Мотошкола зібрала в своєму штаті висококваліфікованих викладачів, які мають величезний досвід водіння, ліцензію на викладання, а головне необхідне вміння знаходити підхід до будь-якого учня. Чи не маловажний факт, всі інструктори учасники і призери різних турнірів з мотокросу. Мотошкола пишається своєю технікою, на якій проходять навчання слухачі курсів. Отримати практичні навички їзди можна не тільки на малокубатурних техніці. Для учнів доступні потужні міські мотоцикли і спортбайки.

Переваги вибору нашої мотошколи:

Пройшовши уроки водіння мотоцикла Ви:

Освоїте водіння мотоцикла

Підготуєтеся до іспиту на категорію А і отримаєте права на мотоцикл

Придбаєте елементарні навички обслуговування

Дізнаєтеся основи надання першої медичної допомоги

Навчіться безпечного керування мотоциклом на дорогах загального користування

Доступність консультації мотоінструктора

В будь-який час. Незалежно від того чи перебуваєте ви в процесі навчання або давно закінчили курс, завжди можна звернутися з проханням, зателефонувати або приїхати на майданчик. Інструктор постарається максимально допомогти вам радою в різних життєвих ситуаціях, пов'язаних з мотоциклом (вибір техніки, поломка на дорозі, заміна витратних матеріалів).

До ваших послуг підготовлені траси для навчального водіння. Зимовий мотодром загальною площею 3000 кв.м, обладнаний сучасною автоматичною системою витяжки і кондиціонування, з відмінним освітленням і постійною температурою від + 20 ° С


Похожие публикации