Навигация+

Переваги коротких курсів

Опубликовано Июнь 14, 2018 – 14:31

Переваги коротких курсів

До переваг коротких курсів можна віднести:

стабільний ріст м'язової маси;

відсутність побічних ефектів;

швидке відновлення гормонального фону, обміну речовин і природного вироблення тестостерону;

практично відсутній феномен відкату, так як яєчка не встигають змінити свою форму.

Вы можете выбрать и купить курс на массу для увеличения мышечной массы и создания тела своей мечты по самой выгодной и доступной цене.

На вибір стероїдного курсу також впливає хімічний склад препаратів, що приймаються. Для коротких курсів підійдуть тільки ті стероїди, які мають низький анаболічний ефект: тестостерон пропіонат та ізобутірат, мастерон, тренболон ацетат, станозолол, анавар і інші. Перед покупкою того чи іншого препарату, необхідно ретельно вивчити склад і визначити, до якого виду курсу він підходить найкраще. Найоптимальніший варіант, як за ціною, так і за якістю курсу, здатні підібрати фахівці нашого магазину. Тільки на нашому ресурсі вам порадять правильний курс стероїдів.

Тривалі курси (більше 5-10 тижнів).

Довгі курси бувають різними - хтось використовує цілорічні стероїдні курси, хтось намагається комбінувати цикли. Багато що в цьому питанні залежить від прийнятих стероїдів, що протікають всередині організму анаболічних процесів, досвіду спортсмена, віку і ряду індивідуальних моментів. Що можна віднести до індивідуальних моментів? Гормональний фон, хронічні захворювання, вага, цілі стероїдного курсу та інші важливі моменти. У бодібілдингу вважається, що тривалі курси набагато більш ефективні і допомагають наростити більш якісну м'язову масу. Довгим може бути і курс набору сухої маси, і курс на витривалість.

Тривалі курси найбільше підходять професійним спортсменам, які мають великий досвід вживання стероїдів і майже не обходяться без них. Головні відмінності довгих курсів: низькі і помірні дози, переважно ін'єкційний спосіб вживання анаболічних препаратів, ефіри в курсі. Ще одна відмінність - «вихід» з курсу відбувається за допомогою препаратів з високим анаболічним ефектом і низькою андрогенної активністю (до них можна віднести примоболан і анавар). Довгий курс нерідко є поєднанням сильних і слабких анаболіків, що дає можливість тонізувати організм.

На тривалість стероїдних курсів впливає:

якість і хімічна формула препарату;

гальмуючий ефект стероїду;

здатність препарату пригнічувати вироблення природного тестостерону;

фізичні індивідуальні характеристики атлета;

мета курсу (сушка, поліпшення рельєфності, витривалості).

Довгі й короткі курси об'єднує один момент - необхідність проведення послекурсовой терапії, під чим мається на увазі прийом фармакологічних препаратів, вітамінів і гормонів росту з метою відновлення гормонального фону після прийому стероїдів.

Наш магазин стероїдів допоможе підібрати правильний курс і розрахувати його тривалість. Ми знаємо все про те, як професійно скласти курс, які поєднання препаратів підійдуть саме вам. У нашому асортименті тільки перевірені анаболічні препарати високої якості і від перевірених виробників зі світовою популярністю.


Похожие публикации