Навигация+

​Паркани з металевого штахетника

Опубликовано Июнь 10, 2019 – 14:27

Паркани із металевого паркану, який іншими словами називають евроштакетніком, є одним з оптимальних варіантів при виборі захисної конструкції для приватного будинку або дачі. Пояснюється це, перш за все, тим, що саме ці паркани поєднують в собі якість, надійність та прийнятну вартість. Вони, так само як і інші види зборів з металу, мають міцність, функціональністю і довговічністю. А саме ці якості є найбільш необхідними при виборі основної захисної конструкції для окремого будови.

Вы можете приобрести качественную упаковку для своей продукции на сайте http://ukrsich.kiev.ua/nepishchevaya-upakovka по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Паркани з металевого паркану

Конструкція таких зборів складається з двох частин, перша з яких є несуча, а друга захисна. Несучою частиною даної конструкції є металеві стовпи, які можуть бути виконані з труби круглого або квадратного перетину. Крім цього до несучої частини такої конструкції відносяться горизонтальні елементи, які надійно скріплюються з вертикальними елементами - стовпами і утворюють разом з ним один неподільний каркас. Навіть в процесі роботи на цьому каркасі за допомогою спеціальних саморізів закріплюються елементи паркану.

Паркани із металевого паркану

Крім того що несучі стовпи такого паркану можуть бути виконані з металевих труб виготовити їх можна з будь-якого відповідного для цих цілей матеріалу. Так найбільший популярністю серед інших користуються бетонні, цегляні та дерев'яні елементи.

Сам штахетник є неширокі пластини, які переважно виготовляють з оцинкованого металу, товщина якого становить 0,5 мм. Для того щоб такий паркан мав привабливий зовнішній вигляд, а самі елементи були надійно захищені від негативних факторів навколишнього середовища відразу при виготовленні їх покривають спеціальним полімерним покриттям. Дане покриття забезпечує не тільки надійний захист металу і можливість вибору кольору при виборі огорож, а й дозволяє звести до мінімуму всі дії пов'язані з доглядом за таким огорожею в процесі експлуатації.

Паркани з металевого паркану

У більшості випадків виготовляються такі паркани на замовлення за індивідуальними розмірами замовника. В цьому випадку дане огорожі матиме потрібний розмір, як по висоті, так і про довжину, а так само підійде під ту конфігурацію ділянки, на якому він буде встановлений. В цьому випадку огорожу з металевого паркану не тільки надійно захистить ділянку від проникнення сторонніх осіб, але і зробить враження від стоїть на ділянці будинку ще більш приємним.


Похожие публикации